Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσπαθώ να βγω από το ψυχολογικό αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού μπήκα.
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Πριξιμο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142938 από Tasos234 στις 18 Φεβρουαρίου 2019, 12:37μμ

Tasos234

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Γειά σας, με γουστάρει μια 1 χρόνο μικρότερη από εμένα αλλά εγώ δεν την θέλω δεν μου αρέσει καθόλου αλλά στο σχολείο με κοιτάζει συνέχεια και μου στέλνει μηνύματα τι να κάνω για να σταματήσει με έχει ζαλίσει😑😠


Σόρρυ αν δεν συγκαταλέγεται το άρθρο μου σε αυτήν την κατηγορία...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142949 από papazo2000 στις 19 Φεβρουαρίου 2019, 7:12πμ

papazo2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/2/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Φίλε ξέρεις πως θα ξεκολλήσει θα την πας στην τουαλέτα του σχολείο θα κανείς φάση μαζί της και την άλλη μέρα θα πας να φιλήσεις μια άλλη κοπέλα μπροστα της και θα ξενερώσει και θα φύγει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143076 από lance στις 15 Μαρτίου 2019, 8:57μμ

lance

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Αγορίνα αυτά είναι ευχάριστα προβλήματα. Φαντάζεσαι πως θα ένιωθες αν ήσουν στη θέση της; Ό,τι κι αν κάνεις να είσαι ευγενικός, δε χρειάζεται να προσβάλλουμε ανθρώπους, ειδικά όταν δείχνουν το ενδιαφέρον τους. Παρ'όλα αυτά αν επιμένει είτε συνεχίζεις ευγενικά να μη δίνεις σημασία μέχρι να βρει κάτι άλλο να ασχολείται, είτε της το λες, είτε της λες ότι είσαι με/θες άλλη, είτε ακόμα πιο ακραίο της λες να σου κάνει κονέ με μια φίλη της που γουστάρεις κλπ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login