Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν άκουσα το Νταλάρα να τραγουδάει latin, τότε είπα ότι τα έζησα όλα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

δεν μπορω να τελειωσω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142945 από μπρατσονι666 στις 18 Φεβρουαρίου 2019, 11:31μμ

μπρατσονι666

μέλος από: 18/2/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
καλημερα φιλοι.Ειμαι 19 χρονων φοιητης και μεχρι πριν λιγο παρθενος.Λοιπον γνωρισα μια κοπελα που μου αρεσει πολυ και αφου ειχα αρκετη αυτοπεποιθηση ημουν αποφασισμενος να κανω σεξ επιτελους.Με τα πολλα την καταφερα αφου ψηνοταν και η ιδια.το θεμα ειναι οτι αφου καναμε σεξ δεν τελειωνα με τιποτα μεχρι που περασε ενα 45λεπτο φουλ δυναμικου σεξ και ξενερωσα με την παρτη μου.Της ειπα πως δεν μπορω να τελειωσω και σταματησαμε.Δεν μπορω να καταλαβω τι πηγε λαθος.Αγχος ειχα λιγο μονο στην αρχη μετα δεν ειχα καθολου και νομιζω πως εκανα καλα την δουλεια μου αφου πολλες φορες διεισδουσα τοσο δυνατα και γρηγορα που δεν αντεχε αλλο.Αλκοολ δεν ειχα πιει ουτε σταλα,μονο υπνο δεν ειχα αρκετο τον τελευταιο καιρο λογο της σχολης αλλα δεν νομιζω να ηταν αυτο το θεμα αφου πανω στο σεξ ειχα φουλ ενεργεια.ΑΝ μπορει να με βοηθησει καποιος θα ηταν καλο.Ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142946 από ookhh στις 19 Φεβρουαρίου 2019, 5:23πμ

ookhh

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Φίλε γεια. Αρχικά να πω πως δεν ξέρω την επιστημονική προσέγγιση του θέματος αλλά ξέρω από προσωπικής εμπειρίας πως είναι φυσιολογικό να συμβαίνει.
Την πρώτη φορά που το έκανα ήταν όλα στημένα ωραία και την κοπέλα μου την είχα φέρει στο θέμα πολύ σωστά, ήμασταν στην Χαλκιδική σε έναν ξενώνα για καλοκαίρι και εγώ έμεινα στο δωμάτιο όσο αυτή ήταν έξω. Την πήρα τηλέφωνο πως και καλά δεν ήμουν εντάξει ψυχολογικά να έρθει να μιλήσουμε και με το που ήρθε ανήσυχη να δει τι έχω την είχα προετοιμάσει πως κάτι συνέβαινε (γιατί ήθελα κάπως και αυτή να έρθει προετοιμασμένη για κάτι). Όσο μιλούσαμε και της έδειχνα πως δεν είχα όρεξη και ήμουν κάπως στεναχωρημένος το θέμα πήγε από μόνο του εκεί.
Να μην τα πολυλογώ, ούτε εγώ μπόρεσα να τελειώσω, ήταν κάπως δυνατό επίσης και φάνηκε πως κουράστηκε η κοπέλα αφού άρχισε να περνάει ο χρόνος περισσότερο.
Εκείνο που κατάλαβα πως το προκάλεσε ήταν η φοβία να μην τελειώσω γρήγορα και η φάση που δεν ήξερα ακόμη τι και πως θα έπρεπε να είναι το σωστό σεξ.
Το θέμα δεν είναι να μένουμε ψυχροί και να κρατιόμαστε μόνο και μόνο. Πρέπει να το νιώθουμε και να το ζούμε, να επικοινωνούμε με το ταίρι μας σωματικά.
Σίγουρα θα έφταιγε το άγχος και η αμηχανία μα φαντάζομαι πως όλων η πρώτη φορά είναι κάπως παρόμοια.
Αν θα πρότεινα κάτι θα ήταν την επόμενη φορά που το κάνετε να δώσεις βάση σε αυτά που είπα, να μην φοβηθείς η κολλήσεις στο να γίνεις μαλακός και ευγενικός μαζί της, θα το εκτιμήσει πολύ γιατί όσο και να λένε πως ο άντρας είναι σκληρός και λοιπά, στο κρεβάτι είναι άλλη ιστορία και το γνωρίζουν όλοι. Δεν λέω πως δεν υπάρχουν και οι hardcore φάσεις αλλά το φυσιολογικό να λέγεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login