Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αρχηγού παρόντος πασαρχή πασάντο λα φιέστα ά ρε Πάσσαρη...
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Δεν ξέρω πως να προχωρήσω

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142947 από Lilpeeppos στις 19 Φεβρουαρίου 2019, 6:49πμ

Lilpeeppos

μέλος από: 19/2/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ειμαι κοπέλα και εδώ και αρκετούς μήνες έχω σχέση με ένα αγόρι.προσ το παρόν μ έχει βάλει μόνο δάχτυλο και προχωράει πολύ καλά. Αλλά θέλω να κάνω και εγώ κάποια κίνηση Αλλά δεν ξέρω τι και πώς σκέφτηκα να του τι παίξω Αλλά δεν ξέρω πβ1 θα το φέρω εκεί.δλδ να ξεκινήσω να τον χαϊδεύω έξω από το παντελόνι και μετά τι;θα μ ήταν πολύ χρήσιμο άμα μου δίνατε κάποιες συμβουλές για το τι να κάνω για να του αρέσει πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #142951 από ookhh στις 19 Φεβρουαρίου 2019, 7:22πμ

ookhh

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου Lilpeeppos. Το καλύτερο θα ήταν όπως φιλιέστε να πας το χέρι σου προς τα εκεί και μόλις το νιώσεις καυλωμένο να πάρεις τον χρόνο σου να το βγάλεις και να ξεκινήσεις να το παίζεις. Το πιο αξέχαστο για εκείνον αν θέλεις να τον ευχαριστήσεις θα ήταν η στιγμή που θα κατεβάσεις το κεφάλι σου προς τα εκεί να του κάνεις μια πίπα, αν κάνεις αυτό το βήμα το επόμενο που θα σκεφτεί είναι το σεξ και πως το θέλεις επειδή φαίνεται πως δεν κολλάς και θες να το συνεχίσεις. Όμως και το βήμα βήμα είναι καλό αν θέλεις να γνωρίζει πως το πάτε για μεγάλη σχέση. Από εσένα εξαρτάται και να θυμάσαι πως σε αυτά τα θέματα δεν υπάρχει σωστό και λάθος. Όλα είναι απόλαυση από την στιγμή που γουσταρίζεστε τα δυο σας πολύ! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142960 από Lilpeeppos στις 20 Φεβρουαρίου 2019, 8:28πμ

Lilpeeppos

μέλος από: 19/2/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Το θέμα μου είναι πως ντρέπομαι αρκετά αν και πιστεύω πως δεν θα τον ξαφνιάσει και τόσο άμα κάνω κάποια Κίνηση.το έχω ξανά κάνει Αλλά με είχε βοηθήσει ο πρώην μου στο πως να το κάνω και όλα αυτά.δεν θέλω να ξανά γίνει το ίδιο γιατι δεν θέλω να κάνω καμία ερώτηση που λογικά θα ακουστεί πολύ ξενέρωτη:Pεγώ ήθελα να μάθω άμα υπάρχει κανένα τρικ που θα τον ανάψει πιο πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142961 από Alex853 στις 20 Φεβρουαρίου 2019, 11:26πμ

Alex853

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλησπερα Lilpeeppos.Ξερεις τι θα κανεις; Θα τον φιλησεις στον λεμο ή φορα πιτζαμες οι ποιο συνχρονη αντρες ερεθιζονται(αναβουν).Αα και πρεπει να εχεις αυτοπεποιθηση.Ελπιζω να σε βοηθησα πατα αποδεκτη☺😊.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login