Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Με τις μικρές αγγελίες μπορείς να πουλήσεις και μεγάλα πράγματα
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πουριτανος φίλος !

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142969 από Sdfr στις 23 Φεβρουαρίου 2019, 8:04πμ

Sdfr

Εικονίδιο
μέλος από: 17/1/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας μελοι του φτου

Θέλω την βοήθεια σας έχω ένα κολλητό τα τελευταία 2 χρόνια παλιά δεν μιλούσαμε για σεξ , μαλακια και τέτοια μετά όμως αρχίσαμε να συζητάμε

Το θέμα είναι ότι από μικρός ονειρεύομαι να το παίξω με κάποιον άλλων

Όταν το ζήτησα από τον φίλο μου άρχισε να μου λέει ότι αυτά είναι ανωμαλίες και κάτι τέτοια ....

Πως μπορώ να του αλλάξω γνώμη
Πείτε ιδέες είναι ανάγκη
Ευχαριστώ πολύ !
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142970 από Akis2000 στις 23 Φεβρουαρίου 2019, 11:20πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φίλε το πρόβλημα συνήθως εδώ μέσα σε περιπτώσεις σαν τις δικές σου ήταν να βρουν το θάρρος να το ζητήσουν από τον φίλο τους φοβόμενοι τις αντιδράσεις τους. Εσύ μας λες ωστόσο ότι τον ζήτησες ήδη αλλά σου το ξέκωψε. Αν τον ρώτησες και πήρες άρνηση καλό είναι να μη του το ξαναζητήσεις εάν θέλεις πρώτον να συνεχίσεις να τον έχεις φίλο και δεύτερον να κινδυνέψεις να γίνεις και βούκινο (χωρίς να ξέρω τον χαρακτήρα και την εχεμύθια του φίλου σου πάντα). Γιατί εάν δεν θέλει ή που θα τον ξενερώσεις ή και που θα τον τσατίσεις. Με το ζόρι ή με κόλπα δεν γίνονται αυτά. Εάν πάντως στο ύφος του δεν διέκρινες κάτι κατηγορηματικά αντίθετο και πιστεύεις ότι μπορεί κατά βάθος και ο ίδιος να θέλεις ίσως κάτι τέτοιο, τότε ο καλύτερος τρόπος είναι να μην του το πεις στην ψύχρα και σε άσχετο χρόνο, αλλά σε μία στιγμή που θα είστε μόνοι σας και ξέροντας ότι δεν υπάρχει περίπτωση να σας ενοχλήσει κάποιος ή κάτι να το φέρεις με τρόπο, δηλαδή μία τσόντα στον υπολογιστή ή στο κινητό και να περιμένεις την στιγμή που και ο ίδιος θα αρχίσει να νιώθει καύλες. Αυτές οι στιγμές συνήθως ξυπνάνε τέτοια συναισθήματα ακόμα και σε άτομα που δεν είναι αρχικά θετικά για μία τέτοια φάση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login