Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Πέρνα καλά τώρα που είσαι ακόμα γέρος.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Επιμήκυνση πέους

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #142974 από indominus στις 25 Φεβρουαρίου 2019, 7:31μμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γειά σας φίλοι του φόρουμ. Όπως γράφω και στον τίτλο θα ήθελα να κανω επιμήκυνση στο πέος και θα ήθελα οποίος ξέρει ή ακόμα καλύτερα οποίος έχει κάνει και το έχει ζήσει να μου πει πως ήταν. Πονάει; Τι πρέπει να προσέχεις. Τα αποτελέσματα. Πόσο τους κόστισε κλπ. Έχω διαβάσει διαφορά και στο ίντερνετ αλλά θα ήθελα και γνώμες από κάποιους οι οποίοι το έχουν ζήσει. Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142977 από nick18 στις 27 Φεβρουαρίου 2019, 8:45πμ

nick18

banned
μέλος από: 30/1/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
γιατι το θες αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142978 από indominus στις 27 Φεβρουαρίου 2019, 1:15μμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Άμα με ρωτάς γιατί θέλω να κάνω επιμήκυνση θα σου απαντήσω επειδή θέλω να νιώθω εγώ καλύτερα με όλα τα μέλη του σώματος μου. Αν πάλι ρωτάς γιατί θέλω να μου πει κόσμος που το έχει κάνει είναι επειδή στο ίντερνετ τα παρουσιάζουν όλα πολύ εύκολα και πολύ τέλεια. Το να στο πει κάποιος που το έχει κάνει και το έχει περάσει είναι πιο καθησυχαστικό. Για την τιμή ρωτάω για να ξέρω μέχρι πόσα οικονομικά μπορεί να πάει και γενικά πόσο κοστίζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #142979 από Fotis01 στις 27 Φεβρουαρίου 2019, 5:52μμ

Fotis01

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/8/2018
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ξεκιναει απο 2 χιλιαδες μεχι 10. Αυτο εξαρτατατε απο τα εκατοστα που θα βαλεις( μεχρι 7) και το παχος(μεχρι 2). Αποδεκτη αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142981 από nick18 στις 28 Φεβρουαρίου 2019, 3:21μμ

nick18

banned
μέλος από: 30/1/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
παιδες ξεκομπλαρετε λιγο επιτελους....εχει γεμισει το section θεματα περι μεγεθους τοση ανασφαλεια πια?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142982 από indominus στις 28 Φεβρουαρίου 2019, 6:04μμ

indominus

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2018
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Αρχικά δεν είναι όλα κόμπλεξ. Ο καθένας προσπαθεί να είναι όμορφος για τον εαυτό του. Τουλάχιστον εγω αυτό θέλω να κάνω. Να με βλέπω και να λέω ότι είμαι καλά. Αν κάτι δεν μου αρέσει το αλλάζω. Μην κρίνεις κάποιον που δεν ξέρεις. Απλά ρώτησα κάτι. Αν ξέρεις δύο πράγματα πάνω στο θέμα απλά απαντά ή πηγαίνω σε ένα άλλο. Μέλος είσαι. Αν εσύ έχεις να ρωτήσεις πια τόσα πράγματα στο section αυτό μπορείς. Δεν σου αρέσουν αυτά τα περί μεγέθους κλπ. μην τα διαβάζεις. Αν εσύ έχεις κάτι καλύτερο και διαφορετικό να ρωτήσεις μπορείς αλλά όπως είπα μην κρίνεις εμάς που θέλουμε να ρωτάμε σχετικά με αυτά τα θέματα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142983 από Webmaster στις 28 Φεβρουαρίου 2019, 7:15μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Ο σούπερ ασφαλής και βαρύμαγκας nick18 που έγραψε 4 μηνύματα στο τσίφτικο φόρουμ, και στα 4 αυτά μηνύματα διαμαρτύρεται με θυμό για τις απορίες των ανασφαλών άλλων.

Banned για να μη μπαίνει εδώ και εκνευρίζεται περισσότερο, κούρτεση γουίδ κόμπλιμεντς.

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #142984 από Photes στις 01 Μαρτίου 2019, 8:24πμ

Photes

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Αρχικά καλησπερα θα ήθελα να σου πω και εγώ την άποψη μου.Δεν σε κατακρίνω αρχικά.Νομιζω ότι είναι χαζό αυτό που θέλεις να κανείς αν έχεις μέγεθος πάνω από 14 cm όταν ο μέσος όρος είναι 13.Επισης είναι πολύ επίπονη διαδικασία και έχει και κινδύνους.Επιπλεον καμία κοπέλα δεν θα νιαστει αν το έχεις 15 η 20.Η κοπέλες (οι σοβαρές πάντα) κοιτούν τον άνθρωπο σαν προσωπικότητα και μόνο.Τελος δεν θα νιώσεις καλύτερα με τον εαυτό σου αν βάλεις 2-3 πόντους παραπάνω (ο θεός-η φύση έτσι σε έφταιξε για κάποιο λόγο)αλλά θα βιώσεις καλύτερα αν έχεις μια σχέση η αν βρεις μια εργασία που σου αρέσει και γενικά κανείς πράγματα που σου αρέσουν.

Αυτά από εμένα εσυ αποφασίζεις αλλά σου λέω αν το έχεις πάνω από 14 τσάπα χρόνος και χρήμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145171 από Νικ1 στις 16 Ιουνίου 2020, 9:32πμ

Νικ1

Εικονίδιο
μέλος από: 16/6/2020
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα στην ομάδα
Με πέος 15cm αποφάσισα να κάνω επέμβαση χειρουργική και αυξητική με λίπος. Πήγα Στους καλύτερους ανδρολογικο Ινστιτούτου. Πλήρωσα αρκετές χιλιάδες ευρώ, μου είπαν ότι μπορούν να μου το αυξήσουν 2cm σε στύση δηλαδή 17cm και αύξηση σε πάχος περιμετρικά 50%. Έγινε η επέμβαση ήταν ψέμα ότι μετά από 2 μέρες μπορείς να επιστρέψεις στην εργασία σου μου πήρε ένα μήνα την πρώτη εβδομάδα ήταν η χειρότερη μέχρι και πόνους στο πέος ένιωθα ότι καίγεται. Ήταν τεράστιο ανυπομονούσα να περάσουν οι μέρες να το χρησιμοποιήσω ένιωθα υπέροχα ως άνδρας είχα σταματήσει να είμαι επιθετικός ακόμα και στην οδήγηση ήμουν ο άντρας με μεγάλο πέος. Μου έδωσαν μια συσκευή επιμήκυνση που την χρεώνουν 250ευρώ για να φτάσει το πέος μου τα 17cm την χρησιμοποίησα 6 μήνες 6 ώρες την μέρα τίποτα. Μετά Τους 6 μήνες το πέος μου άρχισε να ξεφουσκώνει αφομοιωθικε το λίπος. Το πέος μου πλέον ήταν χειρότερο από πρίν ζαρωμενο σαν μπαλόνι ξεφουσκωτο . Τους επισκέφτηκα το είδαν μου είπαν ότι αφομοιωθικε το λίπος και πρέπει α το ξανακάνουμε δεν θα πληρωθεί ο γιατρός αλλά πρέπει να πληρωθεί το νοσοκομείο. Αυτό μου κόστισε άλλα 1000 ευρώ. Τώρα μετά από 2 χρόνια το πέος μου είναι 13cm και από την παχυνση έχει μείνει ένα 15% .
Απλά κάποιος που σκέφτεται την επιμήκυνση να το ξεχάσει. Θέλω να τους πάω νομικά άλλα μου ζητάνε οι δικηγόροι 1000 ευρώ να ετοιμάσουν τον φάκελο και γυρο στα 2700 για το δικαστήριο χρήματα τα οποία δεν έχω. Τους βλέπω αυτούς τους κύριους να βγαίνουν στην τηλεόραση και να λένε για επιμήκυνση είναι απάτη. Ο λόγος που θέλω να τους πάω δικαστικός είναι για να μην συμβεί και σε άλλους με έχουν καταστρέψει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #145172 από Paokole2003 στις 16 Ιουνίου 2020, 10:28πμ

Paokole2003

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/6/2020
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τώρα νοιώθω τυχερος είναι 16 χρόνων και τον έχω 19 εκατοστά δεν το νοιώθω και τεράστιο αλλά ούτε και νοιώθω άσχημα για αυτό και δεν ξέρω αλλά ήθελα μεγαλύτερο και έλεγα ότι όταν γίνω 18 χρόνων θα κάνω επιμήκυνση , δεν θα με χάλαγαν αλλά 4-5 εκατοστά, αλλά με αυτό που ακούω και δεν αξίζει και με έσωσες από όλο αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login