Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένας χρόνος σπουδές Τεχνητής Νοημοσύνης αρκεί για να πιστέψει κανείς στο Θεό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Επιμήκυνση πέους

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #149265 από Nicknick00 στις 24 Απριλίου 2021, 5:54πμ

Nicknick00

Εικονίδιο
μέλος από: 24/4/2021
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Νικ1@16 Ιουνίου 2020)
Καλησπέρα στην ομάδα
Με πέος 15cm αποφάσισα να κάνω επέμβαση χειρουργική και αυξητική με λίπος. Πήγα Στους καλύτερους ανδρολογικο Ινστιτούτου. Πλήρωσα αρκετές χιλιάδες ευρώ, μου είπαν ότι μπορούν να μου το αυξήσουν 2cm σε στύση δηλαδή 17cm και αύξηση σε πάχος περιμετρικά 50%. Έγινε η επέμβαση ήταν ψέμα ότι μετά από 2 μέρες μπορείς να επιστρέψεις στην εργασία σου μου πήρε ένα μήνα την πρώτη εβδομάδα ήταν η χειρότερη μέχρι και πόνους στο πέος ένιωθα ότι καίγεται. Ήταν τεράστιο ανυπομονούσα να περάσουν οι μέρες να το χρησιμοποιήσω ένιωθα υπέροχα ως άνδρας είχα σταματήσει να είμαι επιθετικός ακόμα και στην οδήγηση ήμουν ο άντρας με μεγάλο πέος. Μου έδωσαν μια συσκευή επιμήκυνση που την χρεώνουν 250ευρώ για να φτάσει το πέος μου τα 17cm την χρησιμοποίησα 6 μήνες 6 ώρες την μέρα τίποτα. Μετά Τους 6 μήνες το πέος μου άρχισε να ξεφουσκώνει αφομοιωθικε το λίπος. Το πέος μου πλέον ήταν χειρότερο από πρίν ζαρωμενο σαν μπαλόνι ξεφουσκωτο . Τους επισκέφτηκα το είδαν μου είπαν ότι αφομοιωθικε το λίπος και πρέπει α το ξανακάνουμε δεν θα πληρωθεί ο γιατρός αλλά πρέπει να πληρωθεί το νοσοκομείο. Αυτό μου κόστισε άλλα 1000 ευρώ. Τώρα μετά από 2 χρόνια το πέος μου είναι 13cm και από την παχυνση έχει μείνει ένα 15% .
Απλά κάποιος που σκέφτεται την επιμήκυνση να το ξεχάσει. Θέλω να τους πάω νομικά άλλα μου ζητάνε οι δικηγόροι 1000 ευρώ να ετοιμάσουν τον φάκελο και γυρο στα 2700 για το δικαστήριο χρήματα τα οποία δεν έχω. Τους βλέπω αυτούς τους κύριους να βγαίνουν στην τηλεόραση και να λένε για επιμήκυνση είναι απάτη. Ο λόγος που θέλω να τους πάω δικαστικός είναι για να μην συμβεί και σε άλλους με έχουν καταστρέψει.

Να αφομοιωθεί το λίπος το καταλαβαίνω αλλά πώς πήγε από τα 17 cm στα 13;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login