Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάθε μηχανισμός για να πάρει μπροστά χρειάζεται λάδι και μίζα. Η μίζα κινεί την παραοικονομία η οποία κινεί την οικονομία.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Το αγορι μου καυλωνει συνέχεια μαζί μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143008 από Violia στις 08 Μαρτίου 2019, 12:57μμ

Violia

μέλος από: 8/3/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Λοιπόν τα έχω με ένα αγόρι 2 μήνες και με έχει χούφτωσει και στο βυζι και με έχει φιλήσει στο βυζι του αρεσει να παίζει με την ρόγα μου ... έχω πιάσει την πουτσα του...Γενικά μου λέει όταν καθομαι πάνω του καυλωνει και όταν με χουφτωνει...Επίσης όταν φιλιομαστα με κολλάει στον τοίχο και είναι καλυωμενος και με χωφτωνει και με σηκώνει προς τα πάνω τότε νιωθω την καυλωμενη πουτσα του καυλωνω ασχημα καιγομαι ....σε λίγες μέρες θα πάμε 4η μέρη εκδρομή ... Και δεν ξέρω τι να κάνω.... πείτε μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143010 από Violia στις 08 Μαρτίου 2019, 3:40μμ

Violia

μέλος από: 8/3/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Κάποιος/κάποια ???
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #143011 από Photes στις 08 Μαρτίου 2019, 3:41μμ

Photes

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν καταλαβαίνω τι θες να σου πούμε ακριβώς.
Επίσης αυτά που λες συμβαίνουν σε όλους δεν είναι κάτι το ξεχωριστό.Επισης νομίζω ότι καταλαβαίνεις ότι στις σχολικές εκδρομές απαγορεύεται το σεξ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143012 από Violia στις 08 Μαρτίου 2019, 3:53μμ

Violia

μέλος από: 8/3/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Έχουν γίνει πολλά σε σχολικές εκδρομές αλλά θέλω να πω να φτάσω σε προκαταρκτικά??? Ή Όχι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143013 από Violia στις 08 Μαρτίου 2019, 3:57μμ

Violia

μέλος από: 8/3/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Εε???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143014 από Photes στις 08 Μαρτίου 2019, 4:03μμ

Photes

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Όχι μην το κανείς γιατί δεν ξέρει ποτέ τι γίνεται.Μπορεις μια μέρα να πας σπίτι του και να κάνετε ότι κάνετε!
Θα σε συμβούλευα να μην κανείς ότι σου λέει και να αντιστέκεσαι λίγο γιατί θα του αρέσει περισσότερο.

Ευχαριστώ για την αποδεκτή!Πες μας τι έγινε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143015 από Violia στις 08 Μαρτίου 2019, 4:09μμ

Violia

μέλος από: 8/3/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143017 από Paris23 στις 08 Μαρτίου 2019, 8:38μμ

Paris23

Εικονίδιο
μέλος από: 18/8/2011
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
Γλυκιά μου είναι φυσιολογικά όσα περιγράφεις. Οι ορμόνες χτυπάνε κόκκινο δεν είναι κάτι παράλογο. Θα μου επιτρέψεις ωστόσο να σου δώσω μια συμβουλή όντας μεγαλύτερη. Μην προχωρήσεις. Οχι ακόμα. Το σώμα της γυναίκας όσο μεγαλώνει νιώθει καλύτερα πίστεψε με. Μην προχωρήσεις σε μια σχολική εκδρομή. Κάνε υπομονή και ασε το σώμα και το πνεύμα σου να μεγαλώσουν. Μάθε πρώτα εσύ το σώμα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143021 από HapHap στις 09 Μαρτίου 2019, 4:00πμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Αν εισαι πανω απο 15-16 θα σου ελεγα να προχωρησεις στο να του τραβηξεις μαλακια αν εχεις και εσυ τις αναλογες καβλες και θες πραγματικα. Επισεις μπορεις να του πεις να σου βαλει και δαχτυλο για να ικανοποιηθεις και εσυ. Τωρα οσον αφορα το γλυφομουνι και την πιπα θα σου ελεγα να μην ξεκινησετε απο εκει αλλα να τα βαλετε στο προγραμμα αφου εχετε κανει τα προηγουμενα (μαλακια/δαχτυλο)και εφοσον νιωθεις ανετα. Απλα μην κανεις κατι που δεν θες και εχε υποψη σου οτι αν ειναι να κανετε κατι στην εκδρομη θα πρεπει να ειστε πολυ προσεχτικοι.                  
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143216 από grandpa στις 22 Μαΐου 2019, 8:37πμ

grandpa

μέλος από: 22/5/2019
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ο παπους γραφει

Η σημειολογια του γραψιματος σου παραπεμπει σε αγορι

Αλλα δεν πειραζει (αφου δεν πειραζει εσενα) ,,,,ας παμε παρακατω και ας σε αντιμετωπισουμε σαν ενα κοριτσι που θα παει 4ημερη με τον συμαθητη της που περνανε καλα και με ερωτικη διαθεση

Δεν εχεις να κανεις κατι διαφορετικο απο αυτο που εκαναν ολοι πριν απο σενα αιωνες τωρα ...

Να αξιολογεις τον χαρακτηρα και να μην επηρεαζεσαι απο την δημοφιλια σε αυτες τις ηλικιες ειναι το πιο σημαντικο

Αλλα πιο σημαντικο ειναι να απελευθερωθεις απο αυτο το καψιμο και να το κανεις απενεχοποιημενη απολαυση που θα θυμασαι ευχαριστα τα επομενα ωριμα χρονια

Πιστευω να βοηθησα

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login