Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συμπέρασμα είναι το μέρος όπου σταματάμε όταν κουραστούμε να σκεφτόμαστε.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Φασωμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143022 από Thalasinos στις 10 Μαρτίου 2019, 4:32πμ

Thalasinos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/2/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Λοιπόν...Ειμαι 14 χρονων.Και μου αρεσει μια κοπελα πολύ Της πετάω σπόντες και μου πετάει και αυτή και βλέπω να γίνεται φάση..Ομως την προηγούμενη φορα που έκανα φάση ειχα καβλωσει παρα πολυ..Θα ήταν ωραίο μετά από κάποιες φορές που θα φασωθουμε να την ακουμπήσω με την καβλωμενη και να κατεβάσω το χέρι μου διακριτικά από την μέση στον κωλο της ή λέτε να φρικάρει
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143027 από Alex853 στις 10 Μαρτίου 2019, 8:26πμ

Alex853

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αμα σε γουσταρει και την γουσταρεις ορμα αλλα οκ 14 εισαι.Μην προχωρησεις παρακατω(ξερεις που).Αποδεκτη αμα σε καλυψα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143028 από Photes στις 10 Μαρτίου 2019, 10:14πμ

Photes

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Εσυ να κανείς ότι νομίζεις,αν και για να λέμε την αλήθεια στην ηλικία σου το πρώτο που θα έπρεπε να σε ένοιαζε είναι το σχολείο και να μορφωθείς.Τα αλλά έρχονται μην βιάζεστε να μεγαλώσετε έλεος 14 χρόνων και να κάνετε,ελεος σεξ είπαμε.19 χρόνων είμαι και εγώ δεν είμαι 50 αλλά τα σωστά να λέγονται κάθε πράγμα στην ώρα του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143054 από Marilena12 στις 13 Μαρτίου 2019, 5:47μμ

Marilena12

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Δοκίμασε το αν σε θέλει πολύ λογικά θα της αρέσει .Ειναι ντροπαλή η όχι; Σιγά σιγά όχι μπαμ και κάτω. Καύλωσε την πάρα πολύ. Όταν την φασωνεις κολα την στον τοίχο φιλά την στο στόμα και στον λαιμό και άρχισε να την χουφτώνεις. Αν της αρέσει θα το καταλάβεις και προχώρα αλλά όχι πολύ και σταδιακά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login