Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή, επί 2 μήνες κάθε βδομάδα το ίδιο επεισόδιο, επειδή τσακώθηκαν οι ηθοποιοί
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δεν ευχαριστιέμαι το σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143036 από LittleMonster στις 11 Μαρτίου 2019, 5:22μμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
Γεια σας, είμαι 21 χρόνων και παρουσιάζω ένα πρόβλημα. Γενικά είμαι μπάι, "παρθενος" και σεξουαλικά ανενεργός τον περισσότερο καιρό, με τις σεξουαλικές μου εμπειρίες να περιορίζονται σε φασωμα/προκαταρκτικά.
Το πρόβλημα μου είναι ότι ενώ όταν αυνανιζομαι μόνος μου τελειώνω κανονικά και θα μπορούσα να πω ότι έρχομαι σε "οργασμό", όταν κάνω κάτι με κάποιο άλλο άτομο στο πέος μου νιώθω ή πόνο ή τίποτα. Δεν νιώθω δηλαδή κάποια ευχαρίστηση, δυσκολεύομαι να τελειώσω και πολλές φορές απλά ξενερώνω με τον εαυτό μου και έτσι επηρεάζεται και η στύση μου πάνω στη φάση.
Που πιστεύετε ότι μπορεί να οφείλεται αυτό, και πως μπορώ να το αντιμετωπίσω;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143046 από Marilena12 στις 13 Μαρτίου 2019, 10:59πμ

Marilena12

Εικονίδιο
μέλος από: 12/3/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Καλύτερα να τα πεις αυτά σε έναν γιατρό γιατί αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα να λυθεί σωστά από εκείνον
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143058 από Chrisdea στις 14 Μαρτίου 2019, 11:39πμ

Chrisdea

Εικονίδιο
μέλος από: 13/3/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Πιστευω οτι ευθυνονται οι παρτενερ γιαυτο. Προσεξε δεν λεω οτι ειναι ασχημες ομορφες ή κατι τετοιο. Πιστευω οτι δεν ταιριαζετε σαυτο το θεμα ωστε να δουλεψει εγκεφαλικα πρωτα η καυλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login