Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή...
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πως να του πάρω πιπα;

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143064 από HapHap στις 15 Μαρτίου 2019, 8:57πμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Photes ειλικρινα νομιζω οτι το μεγαλωνεις σαν θεμα χωρις λογο. Εσενα τι σε πειραζει που θελει να του παρει πιπα? Δεν ειμαστε στο 1960. Να σου πω οτι και εγω μικρος το εκανα πρωτη φορα και δεν μετανιωσα καθολου. Το σημαντικο ειναι να θες πραγματικα και να ειναι και με σωστο ατομο. Επισεις αν θεωρεις οτι το να μιλησει προστυχα στο αγορι της για να την βρουν μαζι ειναι κακο η κωμικο που ειπες τοτε ειλικρινα δεν ξερω τι να σου πω... Τελος νομιζω οτι αν αυτη θελει να του παρει πιπα ειναι δικο της θεμα και δεν μας πεφτει λογος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143065 από Photes στις 15 Μαρτίου 2019, 9:05πμ

Photes

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(HapHap@15 Μαρτίου 2019)
Photes ειλικρινα νομιζω οτι το μεγαλωνεις σαν θεμα χωρις λογο. Εσενα τι σε πειραζει που θελει να του παρει πιπα? Δεν ειμαστε στο 1960. Να σου πω οτι και εγω μικρος το εκανα πρωτη φορα και δεν μετανιωσα καθολου. Το σημαντικο ειναι να θες πραγματικα και να ειναι και με σωστο ατομο. Επισεις αν θεωρεις οτι το να μιλησει προστυχα στο αγορι της για να την βρουν μαζι ειναι κακο η κωμικο που ειπες τοτε ειλικρινα δεν ξερω τι να σου πω... Τελος νομιζω οτι αν αυτη θελει να του παρει πιπα ειναι δικο της θεμα και δεν μας πεφτει λογος.


Την άποψη μου ειπα αγοράκι ηρέμησε.Εοισης δεν σημαίνει ότι επειδή είμαστε στο 2019 είναι σωστό να κάνουμε σεξ από τα 12 εκτός αν εσυ είσαι πολύ open minded.Τέος την συμβούλεψα για το καλός της γιατί η αλήθεια όσο και να πονάει είναι ότι παίρνει μεγάλο ρίσκο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143066 από HapHap στις 15 Μαρτίου 2019, 9:38πμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Πρωτον Θα μου μιλας καλυτερα. Ειλικρινα κανεις σαν κομπλεξικο που χανει την μπαλα μολις ακουσει κατι που ειναι εξω απο την αποψη του. Επισεις μαλλον ειμαι μεγαλυτερος οποτε το πιθανοτερο ειναι το αγορακι της ιστοριας να εισαι εσυ. Εκτος αυτου να σε ενημερωσω οτι δεν ειναι 12 ειναι 14, οτι μιλαμε για στοματικο οχι για ολοκληρομενο σεξ και οτι εχει ηδη κανει ενα ξεκινημα και θελει να προχωρησει(οπως η ιδια εγραψε). Οσο για το ρισκο ειναι μαλλον αρκετα μικρο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143072 από Photes στις 15 Μαρτίου 2019, 11:03πμ

Photes

Εικονίδιο
μέλος από: 1/3/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Έγραψε:(HapHap@15 Μαρτίου 2019)
Πρωτον Θα μου μιλας καλυτερα. Ειλικρινα κανεις σαν κομπλεξικο που χανει την μπαλα μολις ακουσει κατι που ειναι εξω απο την αποψη του. Επισεις μαλλον ειμαι μεγαλυτερος οποτε το πιθανοτερο ειναι το αγορακι της ιστοριας να εισαι εσυ. Εκτος αυτου να σε ενημερωσω οτι δεν ειναι 12 ειναι 14, οτι μιλαμε για στοματικο οχι για ολοκληρομενο σεξ και οτι εχει ηδη κανει ενα ξεκινημα και θελει να προχωρησει(οπως η ιδια εγραψε). Οσο για το ρισκο ειναι μαλλον αρκετα μικρο...

Πρώτον δεν θα σου μιλάω καλύτερα από την στιγμή που μιλάς και εσυ έτσι.Δευτερον είμαι 19.Και τρίτον και 14 είναι μικρή για αυτό της ειπα να περιμένει λίγο,δεν είσαι σε θέση εσυ ούτε και εγώ να λέμε ότι είναι μικρό το ρίσκο.Τελος δεν είμαι κομπλεξικός απλά μου φενεται λίγο κάπως μια κοπέλα να κάνει σεξ από τα 14 για πολλούς λόγους για εμένα πάντα μετά από τα 16.
Σκέψου μόνο αν χωρίσουν και εκείνος αρχίσει να λέει στους άλλους τι έγινε.Τι θα κάνει η κοπέλα που είναι 14;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143073 από HapHap στις 15 Μαρτίου 2019, 1:07μμ

HapHap

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2019
μηνύματα: 56 αποδεκτές 0
Οχι θα μιλας καλυτερα, γιατι αυτο επιβαλλεται οταν κανεις μια συζητιση. Οσο για τον τροπο που μιλησα εγω στην προηγουμενη απαντηση, ηταν τετοιος γιατι εσυ πρωτος μιλησες ασχημα, δεν ειχα καμια διαθεση εκ των προτερων να μιλησω ετσι. Το <<αγοράκι ηρέμησε>> Ειναι ξεκαθαρα υποτιμητικο και προσβλητικο. Ασχετα με αυτο το να λες <<δεν είσαι σε θέση εσυ ούτε και εγώ να λέμε ότι είναι μικρό το ρίσκο>> ειναι αντιφατικο αν δεις τι ειχες πει πιο πριν, η ειναι σε θεση κανεις να κρινει το ρισκο (ειτε ειναι μεγαλο ειτε μικρο) η οχι. Σε καθε περιπτωση δεν πιστευω οτι υπαρχει μεγαλο ρισκο(ειδικα αφου δεν μιλαμε για ολοκληρομενο σεξ). Σχετικα με την ηλικια, ειμαι σχεδον 10 χρονια μεγαλυτερος σου. Επισεις δεν σε ειπα κομπλεξικο, ειπα οτι εκανες ΣΑΝ κομπλεξικο, λογο του τροπου που απαντησες(και οχι λογο της αποψης σου). Οσο για το οτι σου φαινεται οτι το σεξ πριν απο τα 16 ειναι λαθος, αυτο δεν ειναι αναγκαια αντικειμενικη αληθεια, αλλα μια προσωπικη θεση. Τελος για την πιθανοτητα να ξεκινησει να λεει το αγορι διαφορα σε αλλους, να σου πω οτι, αφενος μιλησα για σεξ με το σωστο ατομο, οχι τον πρωτο μαλακα(και ειναι δουλεια της κοπελας να το κρινει αυτο) αφετερου
και το να πει σε κανα φιλο του οτι του πηρε πιπα δεν θα ειναι η καταστροφη της. Παντως σιγουρα πιστευω οτι δεν πρεπει να κανει κατι χωρις να το σκεφτει καλα πρωτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143215 από grandpa στις 22 Μαΐου 2019, 8:12πμ

grandpa

μέλος από: 22/5/2019
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ο παπους γραφει

Το στοματικο σεξ η "πιπα" οπως σας αρεσει να το γραφετε ειναι μια επιδειξη αγαπης στο μοριο του συντροφου σας

Αν πραγματικα το αγαπατε και δεν κανετε επιδειξη ταινιων σεξ και γυμναστικης της γλωσσας η των μυων του προσωπου, το πιθανοτερο θα πετυχει και ο συντροφος σου θα σε θυμαται για ολη του τη ζωη ακομα και αν δεν εισαστε μαζι αργοτερα

Το μυστικο της αποκαλουμενης "πιπας" ειναι η αγαπη στο αντρικο μοριο

Σκεψου οτι φιλας τον λαιμο του η οτιδηποτε αλλο αγαπας να φιλας στον συντροφο σου

Μην το δεις σαν υπερβαση

Πιστευω να βοηθησα

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login