Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Προβληματισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143090 από Lyrikosrapsodos στις 19 Μαρτίου 2019, 8:21μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σας.Ειμαι αγορι 17.Ενω μου αρεσουν οι κοπελες αντιμετοπιζω ενα προβλημα.Ενα σημειο που με ενοχλει ειναι η κοιλια.Στις περισσοτερες κοπελες κατω απτον αφαλο πεταγεται και αυτο με ενοχλει.Το ξερω οτι ειναι πολυ περιεργο και πως ολοι οι ανθρωποι εχουν ατελειες αλλα τελος παντων με ενοχλει και με δυσκολευει στο να ερεθιστω.Απο κοντα δεν εχω δει ποτε κοπελα γυμνη.Ενω με ανδρες καμια φορα ερεθιζομαι οταν εχουν κοιλιακους.Το ιδιο συμβαινει και με τις κοπελες οταν εχπυν επιπεδη κοιλια αλλα ειναι πολυ δυσκολο.Πιστευεται οτι δινω πολυ σημασια σε αυτο επειδη ειναι απο πσ και απο κοντα δεν θα εχω θεμα ξ θα ειναι ενα μκνιμο προβλημα.Μπορει να φενεται απλο και ηλιθιο αλλα με προβληματιζει.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143091 από GiorgosMK στις 20 Μαρτίου 2019, 1:24μμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εδώ και καιρό σε παρατηρώ να βασανίζεσαι με θεματα μικρης σημασίας
Για να σου απαντήσω ναι εγώ το πρόβλημα που έχεις δεν το θεωρώ σημαντικό και το σκέφτεσαι παραπάνω από ότι θα έπρεπε
Αν πιστεύεις πως είναι σοβαρό και αισθάνεσαι ότι κατά κάποιο τρόπο θα έχει αρνητικές συνέπειες στην σεξουαλική σου ζωή σου προτείνω να συμβουλευτείς κάποιον που μπορεί να βοηθήσει
Εμείς εδώ από ένα φόρουμ δεν νομίζω πως μπορούμε να κάνουμε μια ακριβής διάγνωση και να σε βοηθήσουμε
Το θέμα σου είναι ψυχικό και θεωρώ πως με την κατάλληλη ψυχανάλυση θα βρεις τι το προκαλεί και πως να σταματήσεις να του δίνεις σημασια
Επίσης θα βοηθήσει σε άλλα ζητήματα με τα οποία βλέπω ότι προβληματίζεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login