Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στον άδειο το δίσκο, όσο θέλεις ψάχνε.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Λέτε να πετύχει ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143099 από Sdrf_ στις 24 Μαρτίου 2019, 6:08πμ

Sdrf_

Εικονίδιο
μέλος από: 24/3/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σας μελοι του φτου !
Εγώ ένα θέμα και χειαζομαι την βοήθεια σας !
Είμαι 14 χρόνων και μάλλον είμαι Gay .
Έχω έναν κολλητό ο οποίος δεν είναι πολύ όμορφος αλλά τον έχω ερωτευτεί !
Αυτός δεν ξέρει ούτε ότι είμαι gay ούτε ότι τον γουστάρω .
Του ζήτησα πριν από καιρό να το παίξουμε μαζί (μιας και μιλάμε για αυτά τα θέματα) για να τον δω και γυμνό και να το προχωρήσω όσο γίνεται .
Εκείνος όμως το αρνήθηκε καθώς φοβόταν μην ερχόταν οι γονείς μου και το θεώρησε βλακεία
Σκευτικα λοιπόν να φτιάξω μια γκαρσονιέρα στο ισόγειο του σπιτιού μου όπου θα έχω πρόσβαση μόνο εγώ , το είπα και στους γονείς μου και συμφώνησαν !

Θέλω λοιπόν να μου πείτε έναν τρόπο για να κάνω σχέση μαζί του και κάτι παραπάνω ( κυρίως αυτοί που είχαν κάποια παρόμοια εμπειρία !

Ευχαριστώ πολύ !
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143101 από manlokou στις 24 Μαρτίου 2019, 9:37πμ

manlokou

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε. Λοιπόν,το θεμα σου είναι λίγο δυσκολο αλλά βέβαια όχι ακατόρθωτο. Αρχικά πιστεύω πρέπει να κάνεις μια συζήτηση με τον φίλο σου για να σου πει την άποψη του για τους ομοφυλόφιλους χωρίς να καταλάβει όμως τίποτα για εσένα, ας πούμε προσπάθησε να πάει η συζήτηση σε αυτό το θεμα. Επίσης σημαντικό είναι να καταλάβεις αν είναι ο ίδιος ομοφυλόφιλους η ετεροφυλόφιλος. Εσύ έχεις προσέξει κάτι αν είναι στρέιτ δηλαδή είχε καμία σχέση ή του άρεσε κανένα κοριτσι κλπ?Αν είναι γκέι τότε θα σου έλεγα να κάνεις κινηση.αν όχι τότε θα μπορούσες να του ξαναπροτείνεις να τις παίξετε απλά...και πιστεύω πρέπει να είσαι προσεκτικός για να μην τον χάσεις και από φίλο(βέβαια δεν ξέρω κιόλας πόσο κοντά είστε εννοώ σαν φίλοι).τώρα αν η άποψη του για τους ομοφυλόφιλους δεν είναι καλή τότε υπάρχει πρόβλημα και στην περιπτωση αυτη θα προτεινα να μην κανεις τιποτα απο τα παραπανω.Παντος αν υπάρχει ανάμεσα σας μεγάλη εμπιστοσύνη τότε πιστεύω πρέπει να του πεις τουλάχιστον ότι είσαι ομοφυλόφιλος (γιατί κολλητοί τα λενε όλα μεταξύ τους)(βέβαια μπορω να πω πως δεν είχα ποτέ κολλητό φίλο οπότε δεν ξέρω πως είναι). Και αν δεν μπορεί να σε δεχτεί για αυτόν τον λόγο ούτε ως φίλο τότε δεν πιστεύω ότι αξίζει κιόλας.
Επίσης το πιο σημαντικό είναι να καταλάβεις αν εσυ είσαι πραγματικά γκέι γιατί είπες <<μάλλον είσαι γκέι>>...
ΥΓ: αυτή είναι η άποψη μου εσύ μπορείς να κάνεις ότι πιστευεις ότι είναι καλύτερο.
Αν μπερδεύτηκες επειδή τα εγραψα λίγο μπερδεμένα ρωτα....
Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143102 από Alex853 στις 25 Μαρτίου 2019, 3:43πμ

Alex853

Εικονίδιο
μέλος από: 19/2/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλημερα φιλε μου.


Καταρχας θα συμφωνησω με τον φιλο παραπανω,κοιτα μπορει να μην εισαι καν ομοφυλοφιλος.Οσο για το <<σχεδιο>> που λες να κανεις μπορει να πετυχει αλλα μπορει και οχι γιατι αμα καταλαβει κατι,μετα τι θα κανεις; Ξεκινα μια συζητηση για διαφορα πραγματα(του θεματος) και ριξτω για πλακα αμα εχει προβλημα με τους ομοφυλοφιλους.Ελπιζω να βοηθησα ΟΣΟ μπορουσα;-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login