Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Από την πόρτα σου περνώ κι έρχομαι τοίχο τοίχο, κι αν δε μ' ανοίξεις να σε δω, για σύνθημα θα βήχω...
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Να του τη πιασω;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143121 από Annakou στις 31 Μαρτίου 2019, 5:39μμ

Annakou

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ειμαι 16 χρονων και προσφατα φασωθηκα με ενα αγορι ενα χρονο μεγαλυτερο μου. Αυτος αποτι ξερω ειχε πολλες εμπειριες παλα ενω εγω ειμαι απειρη. Την πρωτη φορα περιοριστηκαμε σε γλωσσοφιλα και με ψουφτωσε τον κωλο. Τη δευτερη εβαλε το χερι του μεσα απο το παντελονι απο πισω και τον αφησα αλλα οταν το πηγε απο μπροστα του το εβγαλα ενω αυτος επεμεινε και μου ελεγε οτι δεν θα το μαυει κανεις. Μετα αρχισε να με τριβει απο μπροστα εξω απο το παντελονι αλλα τον σταματησα και αυτος με ρωτησε γιατι οχι απο εξω. Υστερα πηρε το χερι μου και το κατευθηνε προς τη πουτσα του αλλα εγω ντραπηκα και δεν το επιασα και τελος κολλησε επανω μου και το ενιωθα τη πουτσα του. Εντω μεταξυ μου ελεγε να μη ντρεπομαι γιατι ειμαι πολυ ομορφη και γλυκια και με φιλουσε στο μαγουλο και οταν τελειωσαμε μου ειπε οτι δε θα κανει κατι που δε θελω. Λετε να εχει ξενερωσει μετα απο ολο αυτο; Θα θελει να ξαναφασωθουμε; Θελω να του πιασω και εγω τη πουτσα αλλα ντρεπομαι και φοβαμαι μη του φανει παραξενο. Δωστε μου συμβουλες για το τι να κανω και πως να το κανω.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143122 από manlokou στις 01 Απριλίου 2019, 8:51πμ

manlokou

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου.Καταρχην θέλω να πω ότι δεν είμαι έμπειρος αλλά θα σου πω πως βλέπω εγώ τα πράγματα. Πιστεύω ότι για να προχωρήσει η σχέση σας (κατάλαβες τι εννοώ να μην μπω σε λεπτομέρειες)πρέπει να το θέλετε και οι δύο. Από ότι κατάλαβα αυτος είναι έτοιμος αλλά εσύ όχι και τόσο. Αφού δεν νιώθεις άνετα πιστεύω πρέπει να περιμένετε λίγο να περασετε διάφορες καταστάσεις μαζί να αποκτήσετε περισσότερη οικειότητα μεταξύ σας (δεν ξέρω βέβαια και πόσο καιρό είστε μαζί ). Δεν μπορει να σε αναγκάσει να κάνεις κάτι ενώ εσύ δεν νιώθεις έτοιμη. Τώρα αν εσύ θες όπως είπες να του τον πιάσεις κάντο. Γιατί να του φανεί παράξενο είναι κάτι που το κάνουν όλοι οι άνθρωποι στον κόσμο (θέλω να πω δεν είναι κάτι παράξενο) και ουτως η άλλως αυτός ήθελε να του τον πιάσεις. Και όπως προανέφερα αν δεν είσαι έτοιμη μην το κάνεις. Μπορείς να κάνεις και μαζί του καμία συζήτηση για αυτό το θέμα η να περιμένεις να περάσει λιγος καιρός για να νιώσεις έτοιμη.
Ελπίζω να σε βοήθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143123 από M1k3y στις 01 Απριλίου 2019, 9:03πμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Μην περιορίζεις τον εαυτό σου, αν σου βγαίνει να κάνεις κάτι, απλά κάνε το.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143127 από Annakou στις 02 Απριλίου 2019, 9:42πμ

Annakou

Εικονίδιο
μέλος από: 31/3/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ευχαριστω πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143145 από lance στις 06 Απριλίου 2019, 7:43πμ

lance

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Κοριτσάρα μου αν γράψουμε εδώ τι και πως, θα καυλωσουμε όλοι 😝

Έχεις δει ποτέ ερωτική ταινία/πορνό/τσόντα κλπ; Επίσης αν αποφασίσεις ότι θέλεις να προχωρήσεις, μη διστάσεις να του πεις ότι δεν ξέρεις, ότι είναι η πρώτη σου φορά και ρώτησέ τον να σου πει τι του αρέσει, τι θελει και να σε καθοδηγήσει.

Σε γενικές γραμμές τα αγγίγματα/χάδια κλπ είναι πολύ ευχάριστα για όλους. Όπως κι εσένα σου αρέσει να σε πιάνει έτσι κι αυτός θέλει να τον πιάνεις. ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143214 από grandpa στις 22 Μαΐου 2019, 8:02πμ

grandpa

μέλος από: 22/5/2019
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Ο παπους γραφει

Κατ'αρχην εισαι Βορειοελλαδητισα/ης και ξεκιναμε θετικα ως προς την προθεση αναγνωσης

Θα μου ηταν πιο ευχαριστο να απαντησω στο μυνημα σου αν χρησιμοποιουσες τις λεξεις "μοριο". "οργανο" κλπ..

Ο τροπος που γραφεις μου θυμιζει αγορι αλλα δεν πειραζει ,,,ας μπουμε στο θεμα

Καποια στιγμη μετα απο πολλα χρονια, το χερακι σου θα εχει συνηθησει την αφη του αντρικου οργανου και θα ειναι μια καθημερινοτητα η τελωσπαντων κατι συνηθες ...

Ο παπους θυματε την πρωτη φορα που "φασωθηκε" και του τον χουφτωσανε σα να ηταν χθες

Δεν σου κρυβω οτι σε πολλες περιπτωσεις αδυναμιας τελειωματος, ακομα και σημερα 40 χρονια μετα, φαντασιωνομαι την στιγμη εκεινη

Πιστευω να βοηθησα

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login