Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χειρότερο σημάδι των καιρών μας είναι ότι κωλόχαρτο γίνεται όλο και πιο χοντρό, ενώ το χαρτί των βιβλίων όλο και πιο λεπτό.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Είμαι αρκετά μεγαλος;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143139 από John2004 στις 04 Απριλίου 2019, 5:02μμ

John2004

μέλος από: 4/4/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Είμαι 15 και τον Έχω 16cm Είμαι εντάξει; Θέλω γνώμη Γιατί η κοπέλα μου δεν νομίζει ότι είναι κάτι το σπουδαίο .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143140 από GiorgosMK στις 06 Απριλίου 2019, 3:23πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Εννοείς νομίζει πως το πεος σου δεν είναι κάτι το σπουδαίο ή ότι δεν πρέπει να σε νοιάζει πόσο μεγάλο είναι ;
Το πέος σου είναι καλό παραπάνω από το μέσο όρο
Άσε που θα μεγαλώσει κι άλλο αφού είσαι στην εφηβεία
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143141 από lance στις 06 Απριλίου 2019, 7:27πμ

lance

Εικονίδιο
μέλος από: 15/3/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αδελφέ από το να ρωτάς 5 άγνωστους μαλάκες στο ίντερνετ, γκουγκλαρε μερικές σοβαρές ιατρικές ιστοσελίδες να παρει καμία σοβαρή απάντηση. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί ένας νέος δίνει εύκολα λεφτά για κινητό/καφέ/ποτό/ρούχα/τσιγάρα/παιχνίδια κλπ, αλλά δεν πάει να δει έναν ειδικό πχ ανδρολογο/ουρολόγο ή γυναικολόγο αντίστοιχα οι κοπέλες και να τους λυθούν έτσι ένα σωρό απορίες. Είμαι παλιό μέλος στο φόρουμ που ξεχνάω κλασσικά κωδικούς κλπ και ανά διαστήματα ετών κάνω νέα προφίλ. Δεν έχει αλλάξει τίποτα τόσα χρόνια. Μου κάνει τρομερή εντύπωση που στη σημερινή εποχή οι περισσότεροι άνθρωποι (νέοι αλλά όχι μόνο) ενώ έχουν τόσο εύκολη πρόσβαση στην πληροφορία (όλοι έχουν κινητό/υπολογιστή/ίντερνετ ή έχουν φίλο που έχει ή μπορούν να πάνε σε ένα ίντερνετ καφέ) μπαίνουν σε ένα φόρουμ όπου θα τους απαντήσει ο καθένας με το κοντό του και το μακρύ του. Ή το ότι ξεκινάνε το σεξ από μικρή ηλικία (για τους λάθος λόγους συνήθως αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία) και δεν ξέρουν βασικά πράγματα γι'αυτό πχ ανατομία, ΣΜΝ, προφυλακτικά κλπ.

Τεσπά αφού είπα το λογίδριό μου 😛
να σου πω και 1-2 πρακτικά πράγματα:

1) το μήκος δεν παίζει ρόλο. Σε γενικές γραμμές αν είσαι κοντά στο μέσο όρο είσαι οκ. Ο μέσος όρος είναι κοντά στα 14 εκατοστά οπότε είσαι άνω του μετρίου.

2) αν πρέπει να μιλήσουμε για μέγεθος αυτό που μετράει είναι το πάχος και όχι το μήκος.

3) πιο σημαντικο από το μέγεθος είναι το πώς το χρησιμοποιείς το εργαλείο

4) πιο σημαντικό και από το προηγούμενο είναι το ποιός είσαι, δηλαδή πως νιώθεις εσύ για σένα και πως βιώνεις την πραγματικότητά σου και έτσι με τη σειρά της πώς σε "βλέπει" και η εκάστοτε κοπέλα. Τι θέλω να πω:
αν η τύπισσα σε θέλει πολύ, σε συνειδητό και κυρίως σε υποσυνείδητο επίπεδο, σε θεωρεί γαμάουα/Alpha male κλπ τότε ο,τι και να κάνεις αυτή θα γουστάρει τρελά. Είναι αυτό που λέμε «να της γαμάς πρώτα το μυαλό». Απλά εκεί γίνονται πολλές παρανοήσεις.

Τέλος μην ξεχνάτε και οι μεν (άντρες) και οι δε (γυναίκες) ότι σε όλους αρέσει το σεξ, όλοι έχουν καύλες, όλοι έχουν περιέργεια και όλοι αυνανίζονται (σε μικρότερη ή μεγαλύτερη ηλικία). Επίσης κανένας δε γεννήθηκε να ξέρει και να έχει εμπειρίες. Αυτα τα λέω για να ξεμπλοκαρετε από το όποιο άγχος έχετε και να απολαύσετε ό,τι κάνετε χωρίς αρνητικές σκέψεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143165 από Benelli στις 22 Απριλίου 2019, 2:34μμ

Benelli

μέλος από: 22/4/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Εγώ είμαι 15 και την έχω 24cm και κομπλαρω αλλά και το καφιεμαι μερικές φορές. Θέλω γνώμες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login