Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χασμουρητό είναι μια σιωπηλή κραυγή.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Το μέγεθος του πέους μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143146 από Paraxenos στις 06 Απριλίου 2019, 6:39μμ

Paraxenos

μέλος από: 6/4/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας!Ειμαι 13 χρόνων και έχω μια απορία/πρόβλημα. Το μέγεθος του πέους μου είναι 6,5 κανονικά και 12 σε στύση. Το θεωρώ πολυ μικρό. Πείτε μου αν κάνω λάθος. Επίσης έχω μπει(πιστεύω)στην εφηβεία, δηλαδή έχω βγάλει τρίχες παντού, μουστάκι , γενιά , τρίχες στις μασχάλες , σην κοιλα και γενικά παντού και επίσης είμαι λίγο πιο υπέρβαρος από το κανονικό της ηλικίας μου(αν παίζει ρόλο). Πείτε μου σας παρακαλώ τι πιστεύετε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143147 από Lyrikosrapsodos στις 07 Απριλίου 2019, 9:19μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Γεια σου φιλε.Αρχικα το φυσιολογικο μεγεθος ειναι περιπου στα 13 εκατοστα.Δεν απεχεις πολυ
Μεχρι τα 18 σου θα μεγαλωσει σιγουρα.Επιπλεον το βαρος φυσικα καξ παιζει ρολο.Δηλαδη αν εχεις παραπανω κιλα το πεος σου ουσιαστικα "κρυβεται".Δηλαδβ μπορει να ειναι 1 με 2 ποντους μεγαλυτερο.Αποδεκτη αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143157 από gandriko στις 18 Απριλίου 2019, 6:40πμ

gandriko

Εικονίδιο
μέλος από: 18/4/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
οχι φυσικα απο 10 εως 20cm είναι το φυσιολογικο για τους μεγάλους. Παρόλο που εγω είμαι 13 και την εχω 8-13,5cm το μέγεθός σου ειναι φυσιολογικόταγο. Επίσης άμα σου λέει κανείς οτί την έχει 17 ή κάτι τέτοιο να μην τους εμπιστεύεσαι και να είσαι περίφανος για το πέος σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login