Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η αναζήτηση της ευτυχίας είναι μια από τις βασικές αιτίες της δυστυχίας.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Fisting

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143172 από Fistingtasos στις 11 Μαΐου 2019, 11:02πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σε όλους εδώ!!! Είμαι 25 χρόνον και από τα 19 μου κάνω fisting παθητικό μου αρέσει πολύ το λατρεύω θεωρώ πως όταν ο άλλος άντρας μου χωνί μέσα μου το χέρι τού είναι η απόλυτη καβλα... Το θέμα μου είναι πως το είχα γνωρίσει το fisting με την πρώην σχέση μου που ήμασταν 6 χρόνια μαζί τώρα εδώ και 1 χρόνο σχεδόν μόνος μου βρήκα κάποιον και μου αρέσει πολύ, αλλά δεν έχω ακόμα καταλάβει αν του αρέσει το fisting και θέλω την γνώμη σας να ρωτήσω η όχι? Η ίσως το ανακαλύψω στο κρεβάτι μαζί του αν του αρέσει????
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143178 από Lyrikosrapsodos στις 12 Μαΐου 2019, 9:39μμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σ φιλε.Αρχικα δεν θεωρω πως ειναι τοσο περιεργο θεμα ωστε να το συζητησεις με το αγορι σου.Μπορεις ν τον ρωτησεις τι τ αρεσει στο σεξ και να σε εωτησεξ και αυτος.Μπορει και εκεινος να γουσταρει.Αν δεν θες μπορεις να το πας πλαγιως για να καταλαβεις τι παιζει.Πχ μπορεις να αρχισεις μια κουβεντα για σεξ και να το πας εσυ εκει.Τωρα οσον αφορα το κρεβατι ειναι καλη ιδεα.Μπορεις στα προκαταρκτυκα να βαλεις δαχτυλο μονος σ και να δειξεις οτι σ αρεσει.Ετσι θα το καταλαβει και θα στο κανεο αυτος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143179 από Fistingtasos στις 13 Μαΐου 2019, 7:51πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου φίλε μου και για το παράδειγμα σού. Απλά το σκεφτικα και εχθές το βράδυ του το είπα γιατί το θέμα μας ήταν το σεξ αφού τώρα γνωριστικαμε και του το είπα! Στην αρχή έπαθε ένα σόκ τύπου "με κάνεις πλάκα"? Αλλά μετά με ρώτησε πώς? Γιατί? Τι μου αρέσει στο fisting? Και γενικά μετά ήταν κάπως περίεργος και με έφερε σε φάση αμήχανη γιατί ένιωσα μιπως δεν είναι πολύ συνηθισμένη σαν πράξη το fisting? Μιπως απλά να το ξεχάσω εγώ σαν πράξη ή απλά δεν γουσταρη το αγόρι μου? Δεν μου έδωσε να καταλάβω και πολλά... Δικιά σου γνώμη με αυτά που σου είπα το τι έγινε εχθές,τι έχεις να πεις??? Τι κατάλαβες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143180 από Fistingtasos στις 13 Μαΐου 2019, 8:38πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γενικά μηλουσαμε εχθές με με το αγόρι μου για το θέμα του fisting και Κάπος σοκαρειστικε ότι μου αρέσει... Και μετά με της διαφορές ερωτήσεις του κάπως με έφερε σε αμηχανία... Δηλαδή πως? Πότε? Γιατί σου αρέσει το fisting? Και άλλα τέτοια μιπως δεν έπρεπε να το συζητήσουμε και απλά να το κρατήσω για τον εαυτό μου αυτό...? Γιατί μετά με ρωτούσε πιο Χόντα πράγματα και κάπως σαν να έπεσα σε πάγο ένιωσα,τι να κάνω? Θέλει μου είπε να περάσουμε στο κρεβάτι και εγώ θέλω αλλά το θέμα fisting δεν το κατάλαβα τελικά? Πες μου μια γνώμη ρε φίλε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143181 από Lyrikosrapsodos στις 13 Μαΐου 2019, 10:14πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Να σου πω την αληθεια δεν ξερω ποσο θα εισαι ευχαριστημενος εαν δεν σου κανει φιστινγκ.Αφου σ αρεσει τοσο πολυ θα ειναι δυσκολο μα το ξεχασεις τελειως.Αυτο που θα σ προτινα ειναι να του πεις να το δοκιμασετε.Μξν πας σε κατι φουλ ακραιο ολο το χερι ας πουμε.Ξεκονηστε με δαχτυλο.Βαλτου και εσυ.Ξεκινα σιγα σιγα.Πιστευω αν του αρεσει μπορεις να το πας στα πιο "σκληρα"Πιστευω πρεπεξ να τπυ το κανεις εσυ.Μονο ετσι θα καταλαβει τι σ αρεσεξ σε αυτο και θα τπυ λυθουν αποριες.Σιγουρα μην το παραμελισεις.Αργα η γρηγορα θα σε επιρρεασει.Σιγουρα του φανηκε περιεργο μπορει να μην του αρεσει κιολας αλλα σε μοα σχεση προσπαθεις να καλυψεις τις δικες μ αναγκες αλλα και του συντροφου σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143182 από Fistingtasos στις 13 Μαΐου 2019, 12:16μμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Τι εννοείς να μην το " παραμελισω" σε πιο αναφερεσε??? Θα δοκιμάσω και θα σου πω! Αλλά ναι σηγουρα το λατρεύω τρελά το φιστινγκ, αλλά ρε φίλε μου μήπως είναι λίγο περίεργη η φάση αυτή??? Με έκανε να σκεφτώ τι μου αρέσει σε αυτό ξέρω φυσικά εγώ!!!! Αλλά μήπως είναι λίγο τρελό το φιστινγκ σε ένα γκέι ζευγάρι??? Έως το επίπεδο της φρυκις ? Γιατί δεν ξέρω κανέναν που του αρέσει να γάμα με το χέρι τού τον Κόλο του συντρόφου του... Και βασικά είσαιο πρώτος που μήλαμε τόσο ανυχτα και χύμα... Γνώμη σου για όλα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143187 από Fistingtasos στις 14 Μαΐου 2019, 7:04πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Lyrikosrapsodos@13 Μαΐου 2019)
Να σου πω φίλε βρεθήκαμε και προχωρήσαμε στο κρεβάτι και ήταν πολύ ωραία η φάση βοειθησε πολύ που ήταν αρκετά ρομαντική,αν και οι δύο ήμασταν πολύ χαλαρή πιγε από μόνο του το θέμα στο φιστινγ "ας πούμε" γιατί εγώ ξεκηνισα όπως και μου είπες να παίξω μαζί του. Και έτσι του έπαιξα λίγο την τρύπα του με 1 δαχτιλο και φτάσαμε μέχρι 2 μετά αλλάξαμε και έπαιξε αυτός μαζί μου και έφτασε να μου βάλει μέχρι 4 δαχτιλα και τελιοσε εκεί το παιχνίδι... Αν και εγώ ήθελα πολύ να βάλει όλο το χέρι τού δηλαδή μέχρι καρπό. Αλλά δεν έγινε!!!! Μετά όταν τελιοσαμε και πήγα να του ανηξω θέμα συζήτησης για όλο αυτό μου το έκοψε! Και μηλουσαμε για άσχετα θέματα, σήμερα θα βρεθούμε τι να κάνω γενικά? Δεν κατάλαβα του άρεσε δεν του άρεσε??? Η απλά το έκανε επειδή 2 μέρες πριν του είχα πει ότι μου αρέσει το φιστινγκ και τέτοια φάση??? Πες μου μια γνώμη ρε φίλε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143188 από Lyrikosrapsodos στις 14 Μαΐου 2019, 9:57πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Εδω και κανα 6μηνο εχω κολλημα.με την ντου λιπα.Οταν δεν ντυνεται σαν κλοουν την γουσταρω φουλ.Σε καποια φασβ ειδα τα ποδια(δεν ειμααι πατουσακιας).Μου φανηκαν χαλια.Ηταν πολυ περιεργα και τα σιχενομουνα.Ενα μηνα μετα τα εβλεπα καξ καβλωνα φουλ.Πρωτη και μομαδικη φορα με ποδια.Ακομα μου αρεσουν.Απο οτι μου ειπες καταλαβα οτι δεν τρελαθηκε ισως κιολας δεν του αρεσε αλλα μππρει να αλλαξει η κατασταση κααι να γουσταρει μετα αυτος πιο πολυ και απο σενα.Για αυτο σ εδωσα αυτο το παραδειγμα.Εμενα μου γανεικε οτι προχωρησε πολυ γρηγορα.Αλλα τεσπα.Αμα του αρεσε σιγουρα θα το ξανακανει σημεραΑν οχι μην στεναχωριεσε δωστου χρονο και ξαναπροσπαθησε το.Απο χθες προσπαιω να σκεφτω να σου πω κατι γιαυτο που.μ εγραψες χθες αλλα δεν σκεφτηκα τπτ καλο για αν σε βοηθησω.Απλα σε βρισκω λαθος.Το σεξ ειναξ ενα παιχνιδι.Πχ υπαρχουν απειρες ομαδες ποδοσφαιρου.Ολες ειναξ στην ιδια κατηγορια.Δεν παιζουν ομως με τον ιδιο τροπο.Αλλες παιζουν πιο μοντερνο ποδοσφαιρο αλλες πιο παλιο στυλ.Ο καθενας επιλεγει.Επειδη ειναι στην οδια κατηγορια δεν ακολουθουν το ιδιο στυλ.Σε καποιους παικτες και προπονητες δεν αρεσει ενα μοντερνο παιχνιδι ασ πουμε.Αρα επειδη εσυ εισια γκει δεν θα κανεις συγκεκριμενα πραγματα στον κρεβατι επειδη ισως στους περοσσοτερους γκει δεν αρεσει το φιστινγκ.Εφοσον δεν βλαπτει ουτε εσενα ουτε τον συντροφο σ δεν υπαρχει λογος να αγχωνεσε γιαυτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143190 από Fistingtasos στις 15 Μαΐου 2019, 8:05πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Οκ λίγο πολύ κατάλαβα φίλε μου!!! Αλλά να σου πω κάτι που θέλω την γνώμη σου πάνω εδώ σήμερα βρεθήκαμε και φυσικά και κάναμε σεξ μου αρέσει που είναι λίγο άγριος αλλά με φρικαρα που το κάναμε έξω... Κάποια άτομα μας είδαν κιόλας αλλά το απολαυανε αυτός,εγώ άργισα πολύ να φτάσω σε "καβλα" αλλά τελικά έφτασα... Αλλά εκείνος έκανε σαν τρελός ρε φίλε μου. Και όταν τελιοσαμε και φύγαμε με ρώτησε αν το ευχαριστήθηκα εγώ δεν του απάντησα γιατί πρώτη φορά κάνω έξω σεξ και με παρακολουθούσαν 6-7 άτομα γύρω γύρω μας σχεδόν. Και ντραπηκα λίγο η αλήθεια είναι γιατί πρώτα έγινε σήμερατο πρωί και Έξω!!!! Αποσο μου είπε του αρέσει πολύ το Έξω σεξ. Ερώτηση τι να του πω? Πως να το αντιμετωπίσω? Και αν αυτός μου πει ρε συ έκατσα και μου έβαλες δαχτιλα και μετά εγώ σου εχοσα 4 δαχτιλα γιατί σου αρέσει τι να πω??? Να σεβαστώ ότι του αρέσει το έξω???
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login