Στείλε λεφτά στο ftou.gr
29A, ο δεκαεξαδικός αριθμός του Θηρίου.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Στυτική δυσλειτουργία

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143176 από Στέλιος 21 στις 12 Μαΐου 2019, 11:33πμ

Στέλιος 21

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παίδες έχω εδώ και ένα χρόνο πρόβλημα με την στύση μου να σας πώ ότι είμαι και 22 χρονών, ξαφνικά έχασα την στύση μου απο την μια μέρα στην άλλη, το ψάχνω εδώ και καιρό στους γιατρούς και το μόνο που μου λένε είναι ότι "είναι ψυχολογικό"ενώ εγώ ξέρω ότι κάτι δεν πάει καλά καθώς δεν τον αισθάνομαι όπως παλιά, έχω δυσαισθησία σε εκείνη την περιοχή δηλαδή δεν αισθάνομαι "ηδονή" όταν τον ακουμπάω όπως παλιά επίσης δεν μπορώ να τον διεγείρω με φαντασιώσεις παρα μόνο οταν βάζω το χέρι μου σε εκείνη την περιοχή για να αυνανιστώ τότε θα έχω κάποια στύση και εκείνο με δυσκολία μπορώ να την κρατήσω γιατί οταν παίρνω το χέρι μου απο εκεί μου πέφτει,ούτε πρωινές στύσεις έχω, εδώ και 5 μήνες έχω κοπέλα και το προσπαθώ με χάπια (genement) που μου έγραψε ένας απο τους γιατρούς που έχω επισκεφτεί αλλα και πάλι δεν έχω σκληρές στύσης και μου πέφτει, πραγματικά έχω απογοητευτεί δεν ξέρω τι άλλο να κάνω έχω κάνει αιματολογικές εξετάσεις,τεστο, εξέταση σπέρματος και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, φοβάμαι μην έχω "φλεβική διαφυγή" και σκέφτομαι να παίξω και το τελευταίο μου χαρτί να κάνω δηλαδή εξέταση "triplex αγγείων" για να δώ πραγματικά τι μπορεί να έχω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144267 από Takanton στις 08 Δεκεμβρίου 2019, 3:09πμ

Takanton

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ελπίζω να είναι ολα καλά τωρα φίλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login