Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Νικοτινίαση: Η παράφορη επιθυμία να συναντήσεις περιπτερά, ειδικά όταν σου τελειώνουν τα τσιγάρα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Παρθένα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143184 από Peg07 στις 13 Μαΐου 2019, 5:50μμ

Peg07

Εικονίδιο
μέλος από: 13/5/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας! Ειμαι κοπελα 17 ετων... δεν εχω κανει ακομα σεξ αλλα ουτε και πολλα προκαταρκτικά οπως γλύψιμο κλπ μονο φασεις και καποια χαιδεματα.. τελευταία εχω πολυ όρεξη όμως και νιώθω οτι δεν αρκει η αυτοικανοποιηση. Δεν μπορώ να βρω ομως κάποιον που να με ελκύει και ακομα δεν εχω κανει καποια σοβαρη σχέση. Τι να κάνω;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143189 από Lyrikosrapsodos στις 14 Μαΐου 2019, 10:22πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια.Ειμαι αγορι 17 και 110 κιλα.Μακρυα μαλλια και γοραω μονο μαυρα.Και σε καθε κοπελα που εβλεπα να την επεφτα δεν παιζει να μ καθοτανε καποια.Οταν σταματησα να ασχολουμε τελειως μου την επεσε μια κοπελα και τα φτιαξαμε.Οταν ψαχνεις κατι ειναι σαν να ψαχνεις ενα στυλο σε ενα σκοτεινο σπιτι με ενα φακο.Οταν δεν ψαχνεις ειναι σαν να εισαι σε ενα δωματιο με φως.Βλεπεις τα παντα.Αρα βρισκεις το οτιδιποτε πιο ευκολα.Οσο πιο πολυ ασχολεισε τοσο πιο δυσκολο το κανεις.Και στο τελος θα καταληξεις σε κατι κακο επειδη βαρεθηκες μα ψαχνεις και ξενερωσες.Αυτο ειναι πολυ κακο ειδικα αν ειναξ η πρωτη σου φορα.Χαλαρωσε.Υπαρχουν απειρα ατομα.Μην το χεις στο μυαλο σ και ασε τα πραηματα να εξελιχθπυν μονα τους
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login