Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν δεν μπορείς να αποφύγεις έναν βιασμό απόλαυσέ τον!
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Δεν ξέρω αν είμαι straight ή bi

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143199 από Alex565 στις 19 Μαΐου 2019, 6:29πμ

Alex565

μέλος από: 19/5/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Τα γραφω οσο πιο συντομα μπορω..ηλικια 28.απο μικρος πολυ μεσα σ ολα κ πολυ πιο μπροστα απ ολους τοτε.γνκ μαρεσε το φειμιλικι κ τ ειχα καταφερει..καλη ζωη κλαμπς. κτλπ..απο μικρος πηγαινα κ μ αντρες κ με γυναικες.λπν στο τωρα.εχω ν κανω σεξ 2 χρονια.δεν ευθυνομαι εγω για αυτο κ δεν με νοιαζει κιολας.φλωριες παντου.πριν ενα διαστημα ειχα τραββηγματα με κολλητη τν οποια κ αγαπηθηκαμε πολυ..εντονα πραγματα δηλ.αλλα δν ολοκληρωσαμε γτ ειχα φιμωση.εκανα πριν κανενα 2βδομαδο τν επεμβαση κ τωρα ειμαι στν αναρρωση.τον προβλημα τωρα.θημυθηκα ν ψαξω τ θεμα για ν δω τ ειμαι..κ εχω τ γνωστο παρομοιο προβλημα..θελω ν κανω κατι με γυναικα αλλα δν μ σηκωνεται νομιζω πλεον..απο τσοντες οι γκει μ γκαυλωνουνε αλλα μ αντρες μονο ενεργητικος θελω ειμαι..τι συμβαινει??επισης πριν μια βδομαδα εκανα σεξ τσατ γερο με μια κ μια χαρα μ ειχε σηκωθει.μλλν εχω προβλημα στν εγκεφαλο δν εξηγειται διαφορετικα..ζωδιο σκορπιος..αυτα😅😅help me.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143200 από Fistingtasos στις 19 Μαΐου 2019, 10:23πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Αν με άνδρα είσαι οκ! Τότε πλέον δεν είσαι bi. Το ότι σου αρέσει στο γκέι σεξ να είσαι ο ενεργιτικος μια χαρά. Όσο για το ιντερνέτ που έκανες άστο δική μου γνώμη. Αν θες δοκιμάζεις το άλλο από μόνο σού ενα γριγορο τεστακι,τι σε ευχάριστη πιο πολύ? Ένα ωραίο ανδρικό κολαρακη η μία ωραία γυναίκα. Αν απαντήσεις μόνος σου και καταλάβεις τι σε έλκει περισσότερο τότε είναι όλα απλά. Μια ερώτηση δική μου τι σε κάνει τώρα να χυσις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143202 από Alex565 στις 19 Μαΐου 2019, 7:35μμ

Alex565

μέλος από: 19/5/2019
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Δεν ξερω..υπαρχει κ η πρωην μ την οποια την θελω πολυ.νομιζω τν βρηκα τν λυση.τα σκεφτηκα σμρ κ κατεληξα..ειμαι σιγουρος οτι αμα παω μ παρα πολλους..ετσι οπς εγω θελω..θ μ φυγουν ολα μ κ θα επανελθω..αχαχ.ευχαριστω παντως για τν απαντηση.οσο για τ τεστακι..εχει τυχει ν μν με ελλκει τοσο τ ταντρικο οσο ασ πουμε μια λεσβιακη φαση..ασε τ ν λεμε τωρα δν βγαζεισ ακρη.αχαχα.θενκς παντως
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login