Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Τετάρτη, 17 Απριλίου

Ομαδικός αυνανισμός

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143210 από Stasko3 στις 21 Μαΐου 2019, 11:50πμ

Stasko3

μέλος από: 21/5/2019
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Καλησπέρα παιδιά! Κοιταγα τις ερωτήσεις περί ομαδικού αυνανισμού και καυλωσα παρά πολύ δεν ξέρω γιατί χωρίς να είμαι γκει θέλω πολύ να το κάνω και γω με τους φίλουσ μου αλλά δεν ξέρω αν το έχουν σκεφτεί ποτέ τους θα ήθελα την γνώμη σας και τι να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143212 από Fistingtasos στις 21 Μαΐου 2019, 6:01μμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα δεν είναι γκέι καθόλου το να τον παίξεις παρέα με τους φίλους σου στο λέω που είμαι γκέι εγώ και έχει τύχει από φουλ καβλες με την παρέα μου Που δεν είναι γκέι να " στμιωθη"... Και απλά ο καθένας μας την έπαιζε μόνος του αποροφιμενος σε αυτό που έκανε δυχως ντροπή δυχως τέτοια, και όταν γελιοσε ο καθένας μας απλά άραζε και σηνεχιζε η να πίνει το ποτό του η ο άλλος είχε βάλει και άκουγε μουσική... Τώρα πως να το κάνεις είναι μεγάλο θέμα υπάρχουν τρόποι αλλά πια είναι η ηλικία σου? Και της παρέας σού? Μπορείς να βάλεις για παράδειγμα σπίτι σου να δείτε ταινία χαλαρά τίποτα σπουδαίο. Και μετά από κάποια ώρα να πειτε και καμιά μπύρα φυσικά +++ 2-3 σηγουρα... Και απλά βάλε μια τσόντα που Γουσταρης, σηγουρα σε 2' λεπτά θα ανάψουν και θα ευχαρηστιθης την φατασιοση σού Και στο ξανά λέω δεν είναι γκέι η ομαδική μαλάκια με φίλους οι ξένους....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login