Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία πάντα συμβαίνει όταν είσαι μόνος σου και η αποτυχία όταν σε βλέπουν όλοι.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Einai ligo travigmeno?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143220 από Fistingtasos στις 22 Μαΐου 2019, 1:16μμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά πείτε μου μια γνώμη λίγο.
Εγώ είμαι γκέι δεν είμαι κραγμενος πρώτα πρώτα είμαι ένας νορμάλ άνδρας 24 στα 25, εχθές βρέθηκα με έναν τύπο άντρας στα 58 πριν πείτε ότι πείτε ξεχαστε τον 58 αρη τον ατημέλητο. Εδώ ο ήταν για ανταγωνισμό με δύο 25 αριδες... Ψηλός 1,93 100 κιλά σχετικά γυμναζμενος και ωραία φάτσα. Λοιπόν ο τύπος ευτιχος γουστάρε φιστινγ φάση περάσαμε καλά αλλά το μέγα πρόβλημα μου τώρα σήμερα πειγα στην δουλειά μου την κενουργια και ήταν εκεί με το αφεντικό μου είναι βασικά συνετεροι. Και σήμερα το βράδυ θα βρεθούμε πάλι τι κάνω πως το χειρίζομαι???
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143221 από Akis2000 στις 23 Μαΐου 2019, 8:07πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εντάξει, η αλήθεια είναι ότι δεν μοιάζει και εύκολη περίπτωση, να κάνεις φάση δηλαδή με κάποιον τον οποίο τυγχάνει να έχεις και επαγγελματική σχέση . Τις περισσότερες φορές οι κατάληξη τέτοιων φάσεων δεν είναι και η ιδανικότερη. Any way, όλα αυτά είναι σχετικά και εσύ είσαι αυτός ο οποίος ξέρει έστω σε κάποιο πρώτο βαθμό τον χαρακτήρα του συγκεκριμένου και κατά πόσο θα εμπιστευόσουν μία τέτοιου είδους σχέση μαζί του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143222 από Fistingtasos στις 23 Μαΐου 2019, 8:17πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Και ως προς την ηλικία ρε φίλε δεν είναι λίγο τραβιγμενο? Αν και εχθές βρέθηκα μαζί του σπίτι μου και η αλήθεια είναι πως λίγο έως πολύ τρόμαξα γιατί έγινε αρκετά επηθετικος βίαιος, και κάπως απέτισε πλέον να βρησκομασται. Όχι ότι δεν γουστάρω αλλά η συμπεριφορά αυτή με χάλασε, σήμερα μετά την δουλειά θα έρθει αν είναι έτσι όπως το βράδυ τί κάνω????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143223 από Fistingtasos στις 24 Μαΐου 2019, 8:02πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Παιδιά πείτε μου τι να κάνω βρέθηκα με τον τύπο και γενικά με ξεφτελησε ήρθε παρέα με δύο φίλους του και με βίασαν σε ένα μεγάλο σημείο της νύχτας. Όταν ήρθαν εγώ πειγα να τους διοξω αλλά ο τύπος από την δουλειά έπεσε πάνω μου και με χτυπούσε αμυνθικα μια που ξέρω Κιν-μποξ αλλά ήταν συνολικά 3 άντρες γεροδεμένη. Και φτάσαμε πολύ γρήγορα στο κρεβάτι σήμερα στην δουλειά λόγο σημάδια που είχα από μπουνιές και σφαλιάρες είπα πως με έκλεψαν! Τι κάνω? Και σήμερα μετά την δουλειά θα έρθει με πιο πολλά άτομα μου είπε. Δεν ξέρω πλέον φοβάμαι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143257 από manlokou στις 05 Ιουνίου 2019, 5:32πμ

manlokou

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Γεια σου. Απαντάω λίγο καθυστερημένα ελπίζω να μην είναι πολύ αργά. Εγώ θα σου πρότεινα δύο πράγματα. Πρώτον να σε ρωτήσω ξέρει κάποιος συγγενής ή φίλος ή και οι γονείς σου ότι είσαι γκέι? Αν ξέρει κάποιος μπορείς να του μιλήσεις για την κατάσταση αυτή η ακόμη και να μην ξέρουν μπορείς να τους το πεις αν δεν ντρέπεσαι και αναλογα με το πόσο ανοιχτομυαλοι είμαι( δεν ξέρω κιόλας τη σχέση σου με συγγενείς). Αλλά το πιο ΣΗΜΑΝΤΙΚΌ είναι να κάνεις καταγγελία από την στιγμή που λες ότι σε βίασαν, πρέπει να τους καταγγείλλεις.. Αυτή είναι η άποψη μου. Από εκεί και πέρα μπορείς να κάνεις αυτό που θεωρείς εσύ σωστό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143286 από Fistingtasos στις 17 Ιουνίου 2019, 9:46πμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Έγραψε:(manlokou@05 Ιουνίου 2019)

Σέ ευχαριστώ πάρα πολύ για την γνώμη σου και την βοήθεια σού. Όχι κάνεις δεν ήξερε τίποτα απολύτως για εμένα. Αλλά τελικά αποφάσισα να τα πω όλα για να με βοηθήσει κάποιος επειδή ήμουν πολύ φρικαριζμενος και φοβισμένος από την φάση αυτή. Έχω σταματήσει από την δουλειά μου και έχω κάνει μήνυση σε αυτόν διλαδη πρωιν αφεντικό μου. Τέλος πάντων με εδοσες μια λύση φίλε μου και σε ευχαριστώ πολύ για αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login