Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Διαδραστική φλασιά: Φύσα.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Πρώτη φορά σεξ (ερωτήσεις, βοήθεια)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143224 από maria2002 στις 25 Μαΐου 2019, 5:13μμ

maria2002

μέλος από: 25/5/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Είμαι με το αγόρι μου μαζί 1+ χρόνο και αποφασίσαμε να ολοκληρώσουμε. Το θέμα είναι, πως εγώ πονουσα υπερβολικά πολύ την ώρα της διείσδυσης και δεν έμπαινε ολόκληρο μεσα, ήμουν σφιγμένη και δεν ήξερα πως να χαλαρωσω, ούτε τα κατάφερνε εκείνος να με χαλαρώσει, αν και προσπαθούσε (γενικά είμαι αγχωδης τύπος). Έχουμε συζητήσει γενικά πολλές φορές για το θέμα αυτό. Πριν την απόπειρα της διείσδυσης φυσικά είχαμε κάνει προκαταρκτικά και εγώ είχα υγραθει αρκετά. και στο δάχτυλο με πονούσε πάρα πολύ, με το ένα δάχτυλο μετά από 1-2 λεπτά ήμουν κάπως εντάξει, όταν έβαζε όμως και το δεύτερο πονουσα πάρα πολυ... Να σημειώσω πως μετά τις προσπάθειες πονάει λίγο εκείνη η περιοχή (δεν έβγαλα καθόλου αίμα)
Τι μπορώ να κάνω για να είμαι πιο χαλαρή; Ίσως να θέλει υπομονή αυτό το πράγμα και απλά να κάνουμε πολλές προσπάθειες; Μήπως φταίει τίποτα άλλο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143315 από kostas p. στις 20 Ιουνίου 2019, 4:57μμ

kostas p.

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2019
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
αρχικα δεν παμε να κανουμε σεξ μονο για να το συζηταμε με τις φιλες μας,μετα λεμε στο αγορακι να μας (σου) κανει στοματικο γιατι ειναι πολυ σιγουρο οτι θα μετα απο αυτο θα εισαι πιο χαλαρη πριν ο φιλος σου περασει στην ενεργο δραση να βαλει μπολικο λιπαντικο και μετα θα ειστε μια χαρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login