Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εσείς οι άνθρωποι, είστε όλοι ίδιοι.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ο ξάδερφός μου

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143233 από Ntinos08 στις 31 Μαΐου 2019, 1:57πμ

Ntinos08

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ειμαι 16χρονων και τοσο και ο ξάδερφος μου..την περασμενη νυχτα ήμασταν σπιτι μου και αποφασίσαμε να κοιμηθει εδω και κοιμηθήκαμε στο ίδιο κρεβάτι.Σε μια στιγμη το βράδυ ενω ξαπλωναμε κατάλαβα ότι ακουμπουσε τον π****ο του στον κωλο μου (και οι 2 φορουσαμε μποξερακια μονο απο κατω) και κατάλαβα πως ειχε καβλωσει και το ιδιο και εγω...αυτο συνεχίστηκε για λιγη ωρα και μετα εκανα και εγω το ιδιο...το αλλο πρωι καναμε λες και δεν συναιβει τίποτα. Να σημειώσω οτι κανεις απο τους 2 μας δεν ειναι γκέι και αυτος εχει κοπέλα.Τι να κάνω;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143234 από GiorgosMK στις 31 Μαΐου 2019, 4:12πμ

GiorgosMK

Εικονίδιο
μέλος από: 9/2/2017
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τίποτα να μην κάνεις
Δεν κάνατε κάτι περίεργο ή κακό
Απλα σε ακούμπησε και φαντάζομαι σου αρέσει
Δεν σημαίνει ότι είσαι γκέι ,πολλά αγορια το κάνουν αυτο μεταξύ τους χωρίς να σημάνει κατι απαραίτητα
Αφού δεν σου είπε τίποτα την επόμενη μέρα όλα οκευ
Μην το φέρεις σε αβολη θέση ,προφανώς δεν θέλει να το συζητήσετε
Αν ξανά τυχει και το θες μην πεις κάτι ,άσε το να γίνει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143235 από Ntinos08 στις 31 Μαΐου 2019, 4:19πμ

Ntinos08

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Δηλαδή δεν είναι περίεργο το όλο θέμα;
Η αλήθεια είναι πως δεν με πείραξε γιατί υπάρχει μεγάλη οικειότητα
Και εγώ είμαι γενικά άσχετος σε τέτοια πράγματα, ούτε είχα γενικά κοπέλα ούτε έχω φτάσει σε σημείο φιλιού
Απλά υπήρχε πολύ ένταση εκείνη τη στιγμή
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143236 από Ntinos08 στις 31 Μαΐου 2019, 5:09πμ

Ntinos08

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Περιμένω και άλλες απαντήσεις ή ίσως παρόμοιες εμπειρίες και πως το χειρηστήκατε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143239 από Falafel στις 01 Ιουνίου 2019, 2:19πμ

Falafel

μέλος από: 27/3/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Πώς είσαι στην ιδέα να την παίξεις μαζί τ? Αν το κάνεις δεν είναι ανώμαλο βάλε μια τσόντα και πες ότι έχεις πολλές καυλες και πρέπει να την παίξεις επειγόντως και πες τ να τις παίξετε μαζι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143246 από Ntinos08 στις 02 Ιουνίου 2019, 1:31μμ

Ntinos08

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Falafel, Φάση θα είχε αλλά δεν ξέρω πως να του το πω..ντρέπομαι και δεν ξέρω πως θα το πάρει και αν θα θέλει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143253 από Fistingtasos στις 04 Ιουνίου 2019, 2:27μμ

Fistingtasos

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2019
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Μην ντρέπεσαι ρε συ χαλαρά πάρτο. Και θα δεις θα περάσετε ωραία.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143254 από Falafel στις 04 Ιουνίου 2019, 3:40μμ

Falafel

μέλος από: 27/3/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Ntinos08@02 Ιουνίου 2019)
Falafel, Φάση θα είχε αλλά δεν ξέρω πως να του το πω..ντρέπομαι και δεν ξέρω πως θα το πάρει και αν θα θέλει.

ntino egw sou lew pws thelei sigoura kai aftos mhn sou pw oti to exei skeftei kai autos. Den uparxei logos na ntrepese afou exeis grapsei oti exete mia oikiothta no promplem. Loipwn mou exei sumbei paromia katastash kai pistepse me htan oti poio kablotiko. Den jerw an to theoreis poli paratrabhgmeno alla mporeite na thn paijetai o enas thn poytsa tou allou ekei na deis kables. Egw se protinw na kaneis kati den tha to metanioseis. An ginei kati thelw na mou peis me oles tis leptomeries. kai kati teleftaio poso thn exeis esy kai o jaderfos sou? kai thn exeis paijei pote me allon?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143260 από Ntinos08 στις 05 Ιουνίου 2019, 8:00πμ

Ntinos08

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Δεν την έχω παίξει ποτέ με άλλον και γιατί ρωτάς για το μέγεθος παίζει κάποιο ρόλο;Εγώ την έχω γύρω στα 17-18cm ο ξάδερφος δεν ξέρω, δεν την έχω δει και δεν μου έχει πει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143274 από Stratossss στις 09 Ιουνίου 2019, 9:45πμ

Stratossss

Εικονίδιο
μέλος από: 4/6/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Ntinos08@31 Μαΐου 2019)
Ειμαι 16χρονων και τοσο και ο ξάδερφος μου..την περασμενη νυχτα ήμασταν σπιτι μου και αποφασίσαμε να κοιμηθει εδω και κοιμηθήκαμε στο ίδιο κρεβάτι.Σε μια στιγμη το βράδυ ενω ξαπλωναμε κατάλαβα ότι ακουμπουσε τον π****ο του στον κωλο μου (και οι 2 φορουσαμε μποξερακια μονο απο κατω) και κατάλαβα πως ειχε καβλωσει και το ιδιο και εγω...αυτο συνεχίστηκε για λιγη ωρα και μετα εκανα και εγω το ιδιο...το αλλο πρωι καναμε λες και δεν συναιβει τίποτα. Να σημειώσω οτι κανεις απο τους 2 μας δεν ειναι γκέι και αυτος εχει κοπέλα.Τι να κάνω;;;
δεν είναι κάτι και εγώ το έχω κάνει είναι πολύ γκαβλοτικο και μου άρεσε να σου πω την αλήθεια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login