Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκτός από το ftou.gr κανείς δε σε θυμάται, σ' αυτό το ιντερνετικό ταξίδι του χαμού.
Τετάρτη, 24 Απριλίου

Τι να πω σε αυτον που μου αρεσει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143308 από chrisa στις 19 Ιουνίου 2019, 8:29μμ

chrisa

μέλος από: 11/3/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας με λενε χρυσα και ειμαι 16
Τωρα τελευταια μιλαω με ενα αγορι στην ηλικια μου που ειμαστε στην ιδια παρεα ομως δεν μιλουσαμε
Μου εχει πει οτι ειμαι ομορφη εχω ωραιο κωλο καο οτι ειμαι η μονη που θα εκανε κατι απο ολοκληρο το σχολειο
Επισης καθε βραδυ κατι τον πιανει και μ κανει ανωμαλες ερωτησεις πχ. Αν θελω να παρω πιπα, ποσο θελω να τον εχει ενα αγορι και μου εκανε πλακα οτι θα μου στειλει ντικ πικ και τελος παντων τωρα θελω και εγω να του κανω ερωτησεις αλλα δεν ξερω τι ερωτησεις
Να του κινησω καπως το ενδιαφερον για να κανει την κινηση για να φασωθουμε
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟΣ
ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΤΙ ΝΙΩΘΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΠΟΝΗΡΑ
Και μηπως μπορειται να μ πειτε τι να του κανω για να του σηκωθει ομως ξερω εγω να φανω αθωα καπως
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #143310 από Kalamk στις 20 Ιουνίου 2019, 12:14μμ

Kalamk

Εικονίδιο
μέλος από: 23/8/2017
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Όταν αρχίσει και πάλι να σου κάνει αυτός ερωτήσεις, ρώτησε τον κι εσύ αν θα ήθελε κάποια να του πάρει πίπα ή πόσο τον έχει ή αν έχει ξανακάνει κάτι με κοπέλα (από φάσωμα έως και σεξ)…

Αυτά και περιμένουμε μήνυμα για το τι έγινε!

Αποδεκτή αν θες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143318 από chrisa στις 21 Ιουνίου 2019, 3:16μμ

chrisa

μέλος από: 11/3/2018
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν μ ξανα εστειλε και οταν συναντηθηκαμε μου ειπε οτι ειναι αλλου και ειναι απο αλλη περιοχη
Η φιλη μου λεει οτι το ειπε αυτο για να ζηλεψω
Δεν εξρω τι να κανω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143325 από kostas p. στις 22 Ιουνίου 2019, 11:09πμ

kostas p.

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2019
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
απο οτι φαινεται το αγορακι θελει να φαει,λοιπον κοριτσι ασε τα αθωα και μην περιμενεις,πως να στο πω κουνα λιγο την ουριτσα σου....παιξτο λιγο πιο πονηρη καντου βλεμματα αν συναντιεστε,ερωτικα βλεμματα βεβαιως και να του το παιξεις και εσυ δυσκολη αλλα μην το παρακανεις εννοειται πως το παιδι θελει σεξ αλλα μην σε περασει και για ευκολη...αυτα καλη επιτυχια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login