Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Ειρωνεία είναι να είσαι ναυαγός σ' έναν απέραντο ωκεανό και να πεθαίνεις από δίψα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ξύρισμα στη Μασχάλη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143322 από thenewyorkid στις 22 Ιουνίου 2019, 7:40πμ

thenewyorkid

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, σήμερα παρατήρησα ενώ αν και εγώ έχω αρκετές τρίχες στις μασχάλες και δεν με ενοχλούν ούτε μυρίζουν, οι φίλοι μου ίδιας ηλικίας και 1 χρόνο μεγαλύτεροι (13 είμαι ) δεν έχουν τίποτα. Αισθάνομαι άσχημα και σκέφτομαι μην φαίνεται άσχημα και σε αυτούς. Πιστεύεται ότι πρέπει να τις ξυρίσω ή όχι;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143323 από Akis2000 στις 22 Ιουνίου 2019, 9:20πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα σε συμβούλευα να μην το κάνεις. Μετά θα βγουν αμέσως καινούριες και θα είναι σκληρές και θα σε ενοχλούν πάρα πολύ, θα σε τσιμπούν. Οι τρίχες στις μασχάλες των αγοριών δεν είναι κάτι άσχημο. Μην νιώθεις καθόλου άσχημα. Απλά εσύ έβγαλες λίγο πιο νωρίς από τους φίλους σου, so big deal. Αργά ή γρήγορα θα βγάλουν και αυτοί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143326 από kostas p. στις 22 Ιουνίου 2019, 11:13πμ

kostas p.

Εικονίδιο
μέλος από: 17/6/2019
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
εγω να δεις μικρε μου φιλε ειχα και εγω τριχοφυια απο τα 13,στις μασχαλες αν πεσει ξυραφι θα σε τσιμπανε τις πρωτες μερες καλο θα ηταν να αρχιζεις να ξυριζεσαι μετα απο 1.5 χρονο που εκει θα δεις θα εχεις πιο πολλες, και αν δεις οτι μετα τα 18 (οχι νωριτερα) εχεις υπερτριχοφυια να κανεις lazer γτ θα σε γλυτωσει απο τα ξυρισματα,επισης εαν στην αβολη περιοχη του πεους δεις πολυ δασος οπως το λεμε απλα λιγο ψαλιδισμα ισα ισα για να αναπνει το δερμα σου,μην τις ξυρισεις θα εχεις τα ιδια αποτελεσματα με τις μασχαλες οπως προειπα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143327 από thenewyorkid στις 22 Ιουνίου 2019, 11:50πμ

thenewyorkid

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Τελικά δεν θα τις ξυρίσω. Αν και όσο αναφορά το πέος..... δεν μπορώ να το αφήνω αξύριστο, όσο για θέμα ομορφιάς τόσο και για θέμα υγιεινής.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143328 από Stelios_12 στις 22 Ιουνίου 2019, 5:20μμ

Stelios_12

Εικονίδιο
μέλος από: 22/6/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Φίλε το καλύτερο είναι να το ξυρίζεις οι γκόμενες ετσι το θέλουν και φαίνεται ποιο μεγάλο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login