Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Είσαι μεσήλικας όταν έχεις συναντήσει τόσο πολύ κόσμο ώστε κάθε άνθρωπος που γνωρίζεις σου θυμίζει κάποιον άλλο.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Απόλαυση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143338 από Bigmars34 στις 24 Ιουνίου 2019, 8:03πμ

Bigmars34

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας φίλοι είμαι 15 χρονων δεν έχω κοπέλα και επειδή τώρα τελευταία φτάνω να τον παίζω μέχρι και 7 φορές την μέρα ψάχνω κάποιον εναλλακτικό τρόπο για ποίο πολύ απόλαυση προσπάθησα να πάρω πίπα από τον εαυτό μου αλλά δεν τα κατάφερα γιατί είμαι εύσωμος και το πέος μου είναι 13-14 εκατοστά πείτε μου παίδες δεν ξέρω τι να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143339 από Manos_2 στις 24 Ιουνίου 2019, 8:48πμ

Manos_2

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Λογικο σαν έφηβος οι ορμόνες είναι στο τέρμα και κγ στην ηλικία σου το ίδιο έκανα αλλά μόλις έκανα σεξ με την κοπέλα μου κατλαβα ότι είναι τξ καλύτερο πράγμα θα σου έλεγα να βρεις μια κοπέλα πιστεύω είναι το καλύτερο όχι ότι θα σταματήσεις να τον παίζεις απλά θα είναι πολύ λιγότερες φορές και θα περνάς και καλύτερα δν νομίζω να υπάρχει κάποιος που είτε με η χωρίς σχέση δν τον παίζει καθόλου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143520 από hector xd στις 17 Ιουλίου 2019, 8:44πμ

hector xd

μέλος από: 11/11/2018
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
tha sou lega na vreis mia kopela, kai an thes na to stamatiseis arxise na akous mousiki kai paize games tupou pubg px, imoun k gw san k sena alla me auton ton tropo stamatisa
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143556 από Esteriol στις 21 Ιουλίου 2019, 1:12μμ

Esteriol

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εγω θα σου ελεγα να μην πιεστεις να ψαξεις για κοπελα για να γαμησεις. Φτιαξε ενα ψευτικο μουνι. Η απολαυση ειναι τεραστια, θα χυσεις σε 1 λεπτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login