Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μην έχεις καλές ιδέες αν δεν είσαι πρόθυμος να πάρεις και την ευθύνη τους.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Έκανα μπάνιο και μπήκε μέσα η γκομενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143342 από Manos_2 στις 24 Ιουνίου 2019, 9:10πμ

Manos_2

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Είχα πάει πριν μέρες στο σπίτι του κολλητού μου αυτός ζει εκεί με την κοπέλα του μια μέρα που είχαμε γυρίσει και οι τρεις από την θάλασσα μπήκα πρώτος να κάνω μπάνιο δν είχα κλειδώσει την πόρτα γιατί μοθ είπε ο κολλητός μου ότι ήθελε να πάρει κάτι από το μπάνιο άκου την πόρτα να ανοίγει δν κοιτάω νόμιζα ότι ήταν αυτός και βγαίνω γυμνός και βλέπω την κοπέλα του κουκλα αυτή μόλις με βλέπει μου λέει αυτή καλός είσαι μου είχε καυλωσει τέρμα της λέω κλείδωσε και έλα μέσα κλειδώνει της βγάζω το μαγιό και άρχισα να την γαμαω από εκεί την μέρα την γαμαω συνέχεια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143343 από Manos_2 στις 24 Ιουνίου 2019, 9:11πμ

Manos_2

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Αλλά έχω τύψεις γιατί είναι γκόμενα του κολλητού μου αλλά είναι πουτανακι γιατί αυτή ήρθε μέσα τι κάνω ;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143350 από makis2000 στις 24 Ιουνίου 2019, 6:41μμ

makis2000

Εικονίδιο
μέλος από: 6/2/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κοίτα καταρχάς πες πιο συγκεκριμένα πώς έγινε η φάση και πόσο χρονών είστε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143352 από Laout2 στις 24 Ιουνίου 2019, 6:57μμ

Laout2

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/6/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Φίλε και γω δν νομίζω ότι θα μπορούσα να κρατηθώ και να μην την γαμησω από την μια καλά έκανες γιατί πουτανι είναι ΣιγοθρΑ απλά έπρεπε να φωνάξεις τον κολλητό σου την ώρα εκείνη να δει ότι ήθελε να παει μαζί σου και από εκεί ότι προέκυπτε Εμενα μια φορά μου είχε τύχη κάτι τέτοιο απλά ήταν δικιά μοθ γκομενα και το τελευταίο πράγμα που έκανα μαζί της ήταν να την γαμησω μαζί με τον κολλητό μου αλύπητα και αυτή να κλαίει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143355 από manlokou στις 24 Ιουνίου 2019, 7:46μμ

manlokou

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
1)Laout θέλω να σου πω ότι αυτό που κάνατε στην κοπέλα μπορεί να θεωρηθεί βιασμός αν η ίδια δεν το ήθελε..
2)έρχομαι στο κύριο θέμα σου manos2 κατά την γνώμη μου δεν θα έπρεπε να το κανεις γιατί είναι κολλητός σου είτε ειναι είτε όχι πουτανακι οπως λες μόνο και μόνο επειδή είναι κοπέλα του κολλητού σου θα έπρεπε να συγκρατηθεις. έλα στην θέση του εσένα αν σου το έκανε αυτό ο κολλητός σου τι θα έκανες???
Εγώ απλώς λέω την γνώμη μου δεν θα σου πω τι να κάνεις θα κάνεις ότι θες. Σόρρυ που μιλάω λίγο απότομα αλλά εκνευρίστηκα λίγο με τον προλαλησαντα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143372 από Sin12 στις 27 Ιουνίου 2019, 8:40πμ

Sin12

Εικονίδιο
μέλος από: 27/6/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φίλε δν ξερωω χοντρό είναι να το κανείς αυτό στο κολλητό σου εγώ μόλις την έβλεπα μέσα θα φώναζα τον κολλητό μου να έρθει να δει την δικιά του και από εκεί και πέρα ότι προέκυπτε αν δν τον ένοιαζε και μοθ έλεγε κάνε ότι θες θα την πήδαγα μπροστα του αν έχει θέμα θα ντυνόμουν και θα έλεγα αδερφε δες τι θα κανείς είναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login