Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Λάθος" είπε ο σκαντζόχοιρος και κατέβηκε απ' τη βούρτσα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αποτυχία.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143397 από Fotis6 στις 02 Ιουλίου 2019, 7:22πμ

Fotis6

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλησπερα είμαι 19 ετών και σήμερα προσπάθησα να κάνω σεξ με μια φίλη (Γερμιδα επίσης 19 ετών) αλλά δεν πέτυχε.Ειμαστε και οι δυο παρθένοι.Προσπαθουσα να μπω από πίσω της αλλά δεν έμπαινε.Προσπαθησα με δάχτυλα να την ανοίξω αλλά τίποτα.Μηπως πρέπει την άλλη φορά να βάλει κλάσμα η κάτι άλλο;Μου είπε ότι δεν είχε πάει ούτε τουαλέτα ποιο πριν.
Απαντήστε μου αν γίνεται γιατί θέλαμε και οι δυο να γίνει αλλά απογοητευτικά πολύ.Θα συναντηθούμε ξανά και θέλουμε να γίνει οπωσδήποτε.

Σήμερα μου έκανε μόνο στοματικό αλλά εγώ δεν μπόρεσα να την ικανοποιήσω (από πίσω) που ήθελα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143398 από lida στις 02 Ιουλίου 2019, 11:16πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Miσο λεπτο να καταλαβω. Προσπάθησες πρωτα κανονικα από μπροστα και μετα από πισω ή κατευθείαν από πισω? Αν καταλαβα καλα ισχυει το τελευταιο αρα πατε καλα? Πρωταρηδες και οι 2 και ξεκινατε από πισω? Γιατι? Το από πισω θελει προετοιμασια και λιπαντικο και καποια εμπειρια. Επισης αν η κοπελα φοβαται και σφιγγεται δεν γινεται. Πως σας ηρθε? Και να πετύχαινες νομιζεις ότι θα ικανοποιοταν η κοπελα? Γιατι δεν δοκιμάζετε το κανονικο? Ακόμα αυτή σου εκανε στοματικο κανε της και εσυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143399 από Fotis6 στις 02 Ιουλίου 2019, 11:49πμ

Fotis6

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Καλησπέρα Lida.Αρχικα ευχαριστώ για την βοήθεια.

1)Ναι μόνο από πίσω κάναμε.Δεν ξέρω γιατί αλλά μου αρέσει το πρωκτικό σεξ και για αυτό προσπάθησα.Της έβαλα κλυσμα όμως το μόνο που έγινε ήταν να πάει 3 φορές τουαλέτα και αφού έγινε αυτό και καθαριστικε καλά από πίσω τότε της έβαλα ξανά δάχτυλο αλλά τίποτα δεν εμπαινε.
2)Δηλαδή μου λες αύριο να κάνουμε κανονικά από μπροστά;Να μην δοκιμάσω ξανά από πίσω;
3)Ναι μου έκανε στοματικό και ήταν τέλειο,αλλά εγώ να πω την αλήθεια δεν θα ήθελα να κάνω σε εκείνη για δικούς μου λόγους.
4) Από μπροστά είναι πιο εύκολο;
5) Αν δούμε μια ταινία πρώτα θα είναι καλύτερα;
6)Πρωκτικό ποτέ θα μπορούμε να κάνουμε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143407 από lida στις 03 Ιουλίου 2019, 11:35πμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Αν ενα αγορι μου ζηταγε αυτά που ζητας στην κοπελα θα τα θεωρουσα πολύ αβολα και θα ξενερωνα και δεν θα συνεχιζα μαζι του.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143408 από Fotis6 στις 03 Ιουλίου 2019, 11:47πμ

Fotis6

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Αρχικά άποψη σου.Επισης δεν ζήτησα τίποτα από την κοπέλα μου μαζί αποφάσισαμε,άρα για τι είδους πίεσης μιλάς;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143412 από lida στις 03 Ιουλίου 2019, 12:13μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0
Dεν εγραψα πουθενα για πιεση. Σιγουρα αποψη μου. Παντως ποτε κανενας δεν μου ζητησε πρωκτικο την πρωτη μας φορα κανενας δεν μου εβαλε κλυσμα (χαχαχαχα) και να παω 3 φορες στην τουαλετα. Επισης δεν μου ετυχε να κανω σε καποιον στοματικο αλλα αυτος να μην μου κανει γιατι συχαινοταν. Μηπως γραφεις σεναρια για τσοντα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143413 από Fotis6 στις 03 Ιουλίου 2019, 12:32μμ

Fotis6

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2019
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ναι γράφω σενάρια για τσόντα δεν είχα τι άλλο να κάνω και ειπα να πω ψέματα.Το πρωκτικό ειπα ότι ήταν λάθος αλλά όπως σου ειπα δεν έχω ξανακάνει σεξ (δεν κάνουμε σεξ όλοι από τα 13).Παρολο αυτά δεν βρίσκω ότι είναι λόγος για να το κοροειδευεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login