Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Η σκληρότερα εργαζόμενη τάξη στην Ελλάδα είναι οι μαθητές. (Δ. Σαββόπουλος)
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ξάδερφος

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143443 από mariabalanti στις 05 Ιουλίου 2019, 11:13πμ

mariabalanti

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2019
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Φώτη,λιδα διακρινω μια ένταση αναμεσα σας χαχα. Φώτη δε ν είπα οτι θέλω να με το κάνω μ τ αδερφό μου,η σχέσεις μας είναι κάτι παραπάνω απο καλές αφού ήμαστε δίδυμα. Αυτό που είπα είναι οτι τ βλέπω Πιό όμορφο απο πολλά αγόρια είναι κάτι που μ το λένε κ φίλες μ. Εχει τύχη να τ δω με το μποξερακι κ να είναι κα@@@ δε λέω οτι ήθελα να πέσω σα λυσσασμένη επανω αλλά δε κρύβω οτι μου άρεσε το θέαμα. Α είμαστε 15 ετών αν και αυτό το θέμα θα το κάνω σε ερώτηση. Giannis μ μου βάζεις ιδέες τώρα χαχα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143578 από Miakopela στις 26 Ιουλίου 2019, 6:25πμ

Miakopela

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Κοίτα δεν θα στο συνιστούσα με τον ξάδερφο αλλα εχω μια ερώτηση (ειμαι καινούρια και δεν ξέρω πως να κάνω ερώτηση στο προφίλ μου😂) είμαι 15 και δεν ξέρω πως να βάλω δάχτυλο έχω προσπαθήσει αλλα νομιζω το κανω λάθος.. Όταν το βάζω δεν νιωθω κάτι το ενδιαφέρον όταν το βγάζω είναι πιο ωραία.. Είναι κάτι που το μαθαίνεις σιγά σιγά;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143579 από Tasos234 στις 26 Ιουλίου 2019, 6:41πμ

Tasos234

Εικονίδιο
μέλος από: 2/9/2018
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Fotis6@04 Ιουλίου 2019)
Επειδή το οικονομολόγος πάει για εμένα.Λιδα σπουδάζω βιολογία στο Εκπα και άρα ξέρω καλύτερα από εσένα (φυσικά δεν τα ξέρω όλα)που είσαι μια μαθητεία λυκείου (αν υποθέσουμε ότι λες αλήθεια)η οποία νομίζει ότι επειδή έκανε σεξ από τα 13 έμαθε τα πάντα.Ο καθένας έχει την άποψη του,Εξαλου αιτιολόγησα τον λόγο που ειπα ότι θα ήταν καλό μια κοπέλα να ξεκινήσει από τα 15 να κάνει σεξ και όχι πιο πριν.Βεβαια αν εσυ είσαι τόσο θερμή (λέμε τώρα) μπορείς να κανείς και σεξ από τα 9.

Λίγο τρόποι δεν βλάπτουν (βέβαια πρέπει να έχεις).Δεν ειπα κάτι κακό και αντί να κάτσεις να πεις την άποψη σου και να συζητήσουμε το μόνο που κανείς είναι να κοροειδευεις.Το λιγότερο ντροπή αυτό που κανείς.Την ειρωνία κρατά την για τα κοριτσάκια της ηλικίας σου γιατί και να με ειρωνεύετεις εμένα ξέρεις που σε γράφω.

Αυτά.Ελπιζω να μπορέσουμε να κάνουμε μια σωστή συζήτηση.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143587 από Marilena kaldis στις 28 Ιουλίου 2019, 11:47πμ

Marilena kaldis

Εικονίδιο
μέλος από: 28/7/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Koita olles mas exoume ksefugei kai mas exei tuxei na mas aresei enas ksadelfos alla mexri ekei ti thes na pamtreuteitai kai meta ti tha kanete paidia kai ti tha sas einai paidia h anipsia? Skefteitai orhma koritsia sto 2019 zoume den ginontai tetoies etwthseis tosoi antres uparxoun..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143657 από mariabalanti στις 05 Αυγούστου 2019, 12:26μμ

mariabalanti

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2019
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Μαριλένα για απλό σεξ είπα όχι για κάτι παραπάνω, γάμος κ παιδιά. Miakopela να απαντήσω κ σε εσένα. Ναι μόνη σου θα βρείς τ τρόπο, έχω π.χ παίζω τ κλειτορίδα καυλ@@@@ καλά κ βάζω δάχτυλα,η αλλιώς μ τ ηλεκτρική οδοντόβουρτσα,η μ το τηλέφωνο τ ντουζ όταν το γυρνας επάνω στό μ...ι με το νερό.Ακόμα κ η σκέψη παίζει ρόλο. Π .χ εμένα μ αρέσει πολύ κάποιες φορές όταν είναι οι δικοί μ στο σπίτι να είμαι στο δωμάτιό γυμνή κσι να παίζω ρισκάροντας να μ πιάσουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143672 από aporiakias14 στις 08 Αυγούστου 2019, 1:53πμ

aporiakias14

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Maria balanti, ενδιαφέρον! Για ηλεκτρική οδοντόβουρτσα δεν είχα ακούσει , για το τηλέφωνο του ντους έχω ακούσει ότι σας τρελαίνει εκεί κάτω. Τι χρώμα δονητη να σου πάρω στα γενέθλια σου; Χδ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144074 από Dimitristata στις 01 Νοεμβρίου 2019, 7:16μμ

Dimitristata

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Το καλύτερο σεξ το είχα κάνει με μια ξαδέρφη μου μέσα στο αυτοκίνητο νου είχε χυθεί ο χυμός στο παντελόνι και κάναμε στάση να αλλάξω πάω εγώ από πίσω βγάζω το παντελόνι και το μποξεράκι και την βλέπω να γυρνάει και να κοιτάει της λέω επ τι κανείς εκεί γούσταρα κιόλας μου λέει να έρθω λίγο πίσω λέω. Τι κανείς έλα έρχεται και αρχίζει να τον γλύφει δν μπόρεσα να κρατηθώ της βγάλω το τζιν και την ξαπλώνω μέσα στο πίσω κάθισμα και αρχίζω να την γαμαω μόλις πήγα να χύσω βγαίνω γρήγορα και την χύνω στο πρόσωπο από τότε κάθε φορά που βρισκόμαστε κάνουμε σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144095 από Alexisdf στις 04 Νοεμβρίου 2019, 6:06πμ

Alexisdf

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Συγγνώμη κιολάς , μακρινός ξάδελφος εννοείς
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144104 από nik123 στις 04 Νοεμβρίου 2019, 11:17πμ

nik123

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2019
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
egw tha ekana pantos
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #148117 από riiupw στις 29 Μαρτίου 2021, 5:00πμ

riiupw

banned
μέλος από: 29/3/2021
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Μην εχουμε προκαταλήψεις τετοιου είδους. Με το 2ο ξαδερφο και η εκκλησια επιτρεπει και το γαμο ακομα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login