Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όχι, δεν πρέπει να ενθουσιαστείς που έφτιαξες σε τρεις μόνο μήνες το παζλ που έλεγε 'από 2 έως 4 έτη'!
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Πολύ κοντινή φίλη- σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143457 από PetrosSl στις 06 Ιουλίου 2019, 10:59πμ

PetrosSl

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπέρα μάγκες, ονομάζομαι Πέτρος και διατηρούμε πολύ καλή φιλία με μια κοπέλα ίδιας ηλικίας με εμένα, από τα 4 μας. Μπορεί κανείς να πει και ότι είμαστε ¨κολλητοί¨.
Κανονίσαμε να πάμε ένα ταξίδι μαζί που θα μένουμε μαζί στο ίδιο δωμάτιο και στο ίδιο κρεβάτι. Από την μια μου πετάει κάποια υποννοούμενα (βέβαια δεν είμαι σίγουρος αν τα λέει σοβαρά ή για πλακα) περι σεξ για οταν παμε εκει. Απο την μια με καυλωνει και θελω να την βαλω κατω εκει που θα παμε, απλα μετα σκεφτομαι μηπως χαλασει και η φιλια μας και απομακρυνθουμε... ποια η δικη σας γνωμη;;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143459 από lida στις 06 Ιουλίου 2019, 4:07μμ

lida

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 17/8/2017
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ετσι όπως τα λες σιγουρα η κοπελα θελει. Να μην ξεχασεις να εχεις μαζι προφυλαχτικα.
όμως λυσε μας μερικες αποριες
ποσων χρονων εισαστε, ποσες μερες θα μεινετε, πως σας αφησαν στο ιδιο δωματιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143557 από Esteriol στις 21 Ιουλίου 2019, 2:03μμ

Esteriol

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Θα σου ελεγα να το κανετε διχως δευτερη σκεψη. Και μια και δυο και ολη την νυχτα. Αν δεν το κανεις θα το μετανιωσεις. Προφυλακτικο μην εχετε εγκυμοσυνες. Μια φορα θα ζησετε, αξιοποιηστε το.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login