Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Στην ιστορία δεύτερος ήταν ο Θουκυδίδης, στα έπιπλα μοναδικός είναι ο ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

τι τέλικα συμβένει με την γυναίκα μου?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143481 από aggeloudaki στις 12 Ιουλίου 2019, 1:18μμ

aggeloudaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
είμαστε 3 χρόνια παντρεμένοι με την γυναίκα μου, όλλα ξεκίνησαν όταν μια μέρα που κάναμε σέξ σταμάτησε ξαφνικά έβγαλε το στρίγκ της και μου το φόρεσε και καπάκι συνεχίσαμε και έδινε πόνο ακόμα πιο πολύ... στην πάροδο των ήμερων-μηνών μου ζήταγε να ανοίγω το συρτάρι της και να διαλέγω ότι εσώρουχο της μαρέσει αλλά να το φωράω εγώ, και ετσι παγιώθηκε οτι όταν κάνουμε σεξ εγω να φοράω εσωρουχά τησ,,, και τώρα το συρτάρι το δικό μου γέμισε με στρίγκ, καλσόν,ζαρτιέρες κορμάκια και λοιπά που τα αγοράζει για μένα,,,δεν έχω θέμα σε όλο άυτο γιατή την κάνει να κ....ει απίστευτα,όταν την είχα ρώτησει τον λόγο για αυτό μου έιχε πει ότι της αρέσει να με βλέπει έτσι στο σεξ..δεν με πείθει ώμος άυτη η απαντησή της,, θέλω με σοβαρότητα να ακούσω την αποψή σας στο την τι κάνει να θέλει όλλο άυτο, σασ ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143487 από mak22 στις 12 Ιουλίου 2019, 6:58μμ

mak22

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τα διάφορα φετίχ και οι φαντασιώσεις του καθενός μας αποτελούν κομμάτι της σεξουαλικοτητάς μας, υπάρχουν είδη ανθρώπων που αρέσκονται να έρχονται σε επαφή με τα πόδια ή τα χέρια του συντρόφου τους και η γυναίκα σου προφανώς αρέσκεται στο να σε βλέπει με στριγκ και με άλλα είδη γυναικείων ρούχων-εσωρούχων. Εφόσον δεν σου δημιουργεί κανένα πρόβλημα στην αισθητική και εφόσον της αρέσει και εκείνης δεν υπάρχει κάποιος λόγος υποψίας για κάτι πιο κρυφό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143489 από aggeloudaki στις 13 Ιουλίου 2019, 6:40πμ

aggeloudaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/7/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μακάρι γιατή έκανα περίεργες εικασίες / σε ευχαρίστω για τον χρόνο σου,,
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login