Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καλύτερα να χαρίζεις παρά να δανείζεις. Το κόστος είναι το ίδιο έτσι κι αλλιώς.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Περιστατικό με κολλητο φιλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143518 από JohnSN στις 16 Ιουλίου 2019, 9:48μμ

JohnSN

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Παιδια καλησπέρα, η κατασταση εχει ως εξης πηγα με τον κολλητό μου διακοπές στο εξοχικό του (Είμαστε και οι δυο 13) κοιμομασταν οι δυο μας στο ίδιο δωμάτιο και κάθε βραδυ γδυνομασταν τελειως βλέπαμε τσοντες και τραβαγαμε μαλακια ο καθένας την δικιά του ώσπου το τελευταιο βραδυ μου πρότεινε να παίξουμε ο ενας του αλλουνου αλλα αν νιώσουμε οτι χύνουμε σταματάμε και συνεχίζουμε μόνοι μας, δέχθηκα το εκανα γουσταρα πολυ και θελω να ξαναγίνει αλλα αν το κανω συστηματικά μηπως αρχίζει να μου αρέσει μονο η φάση με αγόρι;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143519 από Akis2000 στις 17 Ιουλίου 2019, 7:30πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φίλε. Καταρχάς είναι ακόμα αρκετά νωρίς βάση της ηλικίας σου να ξέρεις με σιγουριά τι θα σου αρέσει και τι όχι στο μέλλον. Οι σεξουαλικές σου προτιμήσεις δηλαδή. Το ότι δεν αναφέρεις κάποια ανησυχία σου στη παρούσα φάση για το αν μπορεί να θεωρείς τον εαυτό σου γκέι η bi είναι καλό γιατί στην παρούσα φάση είσαι στο ξεκίνημα της σεξουαλικής σου δραστηριότητας και οι ορμόνες σου είναι στο κόκκινο. Εφόσον γουστάρετε και οι δύο αυτή την φάση φροντίσετε να την απολαμβάνετε όσο μπορείτε. Ακόμα και αν στην πορεία και πάνω στην καύλα σας θελήσετε το κάτι παραπάνω από μία απλή μαλάκια και πάλι δεν είναι κάτι ιδιαίτερα ανησυχητικό καθώς δεν θα είστε ούτε οι πρώτοι ούτε και οι τελευταίοι που σε αυτές τις ηλικίες θα πειραματιστητε και που τελικά μπορεί να ανακαλύψετε κάποια στιγμή ότι σας ενδιαφέρουν περισσότερο τα κορίτσια από ότι τα αγόρια. Αλλά και δεν συμβεί και στην πορεία δείτε ότι αυτό σας εκφράζει περισσότερο μην σας τρομάζει, το πιο σημαντικό είναι να απολαμβάνουμε κάτι γιατί μας αρέσει και όχι γιατί κάποιος άλλος θα μας υποδείξει τι είναι σωστό και τι όχι. Απλά με διακριτικότητα γιατί ο κόσμος δεν είναι ακόμα και τόσο ανοιχτός στο να δέχεται το διαφορετικό. Και στην ηλικία που είστε δεν ξέρω κατά πόσο θα είστε σε θέση να διαχειριστείτε μια τέτοια κριτική συμπεριφορά από τρίτους. Καλά να περνάτε και έχετε ακόμα μέλλον να σκεφτείτε τι θέλετε στο μέλλον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143826 από Weird_Boy_ στις 05 Σεπτεμβρίου 2019, 5:07πμ

Weird_Boy_

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/9/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Janaegine auto me ton filo sou ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login