Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα ωραιότερα πράματα στη ζωή ή είναι ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΑΥΝΑΝΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΡΙΧΕΣ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143593 από ntinos_soul στις 29 Ιουλίου 2019, 11:16πμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Καλησπερα,

Θελω να ρωτησω αν παιζει ρολο η συχνοτητα του αυνανισμου με την αναπτυξη της τριχοφυια στα γεννητικα οργανα.

Ειμαι ενηλικας αρκετα μεγαλος , αλλα δεν εχω σεξουαλικη εμπειρια και αυνανιζομαι καθημερινα 4-5 φορες. Αυτο επηρεαζει την τριχοφυια ? Δεν ξυριζομαι εκει ποτε δεν το εκανα και εχω δασος στο συγκεκριμενο σημειο... Εχει σχεση ? Επισης πειραζει που αυνανιζομαι τοσο συχνα ? Με το που βλεπω ποδια κοριτσιου μετα.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143598 από mak22 στις 29 Ιουλίου 2019, 6:53μμ

mak22

Εικονίδιο
μέλος από: 4/7/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Όχι, η συχνότητα του αυνανισμού δεν αποτελεί κύριο λόγο ανάπτυξης τρυχοφυίας. Αυτή μπορεί αν έχει προκλήθει από 3 προφανείς λόγους:
1: Από υπερβολική τεστοστερόνη
2: Από το DNA, από κάποια μέλη της οικογενειάς σου τα οποία μπορεί να είχαν πολλές τρίχες στο σώμα τους
3: Μάλλον ο πιο προφανής, από το γεγονός ότι δεν ξυρίστηκες ποτέ στην ευαίθητη περιοχή.
Για καλύτερη υγιειηνή και για αισθητικούς λόγους θα πρότεινα να έριχνες παραπάνω ενδιαφέρον στο συγκεκριμένο σημείο

Τελικώς για την συχνότητα του αυνανισμού, ναι πράγματι αυτό αποτελεί ένα πρόβλημα δεδομένου ότι μάλλον δεν είσαι τόσο πολύ συχνά σεξουαλικά ενεργός, εκτός και αν είσαι σε σχέση, τότε είναι απόλυτα φυσιολογικό γιατί μπορεί να διαθέτεις μεγαλύτερα ποσοστά ορμονών που σου προκαλούν μεγαλύτερη σεξουαλική επιθυμία.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143599 από Manos_20 στις 30 Ιουλίου 2019, 7:55πμ

Manos_20

Εικονίδιο
μέλος από: 30/7/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αδερφε θα σου πρότεινα αρχικά να ψαλιδίσεις τις τρίχες και μετά να της ξυρίσεις όσο για τον αυνανισμό λογικο είναι να το κανείς τόσες φορές την ημέρα θα σου έλεγα να βρεις μια κοπέλα είναι το καλύτερο αλλά αδερφε να ξυριστεις πρώτα για η γκομενα φν θα γουσταρει ούτε πίπα ούτε να στον παίξει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143613 από ntinos_soul στις 31 Ιουλίου 2019, 8:52πμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Manos_20 ευχαριστω για την απάντηση άρα να υποθέσω οτι γι αυτό όταν με είδε μια κοπέλα ολόγυμνο έβαλε τα γέλια και ειπε ότι είναι αηδιαστικό κλπ ? Επειδή έχω πολλές τρίχες και μυρίζει το πουλί μου από αυτές ? Γιατί νόμιζα ότι μυρίζει πολύ επειδή αυνανίζομαι και πολύ μιας καο δεν έχω εμπειρίες κλπ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143615 από Simosgr στις 01 Αυγούστου 2019, 5:26πμ

Simosgr

Εικονίδιο
μέλος από: 26/7/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Καλύτερη υγιεινή θέλει.. Καλό πλύσιμο και καθημερινο αν γίνεται φίλε.. Δε μυρίζει απο τον αυνανισμό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143628 από ntinos_soul στις 03 Αυγούστου 2019, 2:22μμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Πειράζει αν δεν το ξυρίζω μιας και επειδή μένω μόνος κάθομαι ολόγυμνος στο σπίτι μου και μου αρέσει να βλέπω τις τρίχες μου ? Έχω πολλές τρίχες γενικά είναι πολύ τριχωτό το πουλί μου και δεν έχω εμπειρία μέχρι τώρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143632 από Jon_2_ στις 03 Αυγούστου 2019, 6:10μμ

Jon_2_

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φίλε πρέπει να το κανείς τι προτιμάς να τραβάς μαλακια σε όλοι σου την ζωή εγώ σου λέω να βρεις μια πάρε ξυριστικά μηχανή και κάνε τες μην είσαι χαζός με μια γκομενα θα περνάς καλύτερα από τι μόνος σου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143642 από ntinos_soul στις 04 Αυγούστου 2019, 10:14πμ

ntinos_soul

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2013
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Jon_2_ έχεις δίκιο πέρασαν τα χρόνια και δεν βρήκα κάποιο κορίτσι με αποτέλεσμα να είναι παρθενος και να αυνανίζομαι πολλές φορές την ημέρα και μέ το που σκέφτομαι κορίτσι τα πόδια του κλπ τότε κατευθείαν αυνανίζομαι . Ντρέπομαι που τόσο μεγάλος είμαι παρθενος αλλά τουλάχιστον αυνανίζομαι κάθε μέρα 5 φορές . Απλά το πουλί μου που σε στύση είναι 11 cm φοβάμαι ότι είναι μικρό και έχω παρά πολλές τριχες που μου αρέσει να τος χαϊδεύω απλά μυρίζει άσχημα το πουλί μου συνέχεια σε σημείο που δεν το αντέχω κο εγώ μερικές φορές . Αλλά έμεινα μόνο με την μαλακια από μικρούλης και κόλλησα εκεί
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login