Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Από καθαρά ανατομικής πλευράς, σε ποιο ακριβώς σημείο του αιδοίου δένεται το καράβι, προκειμένου να το σύρει; ©KalhaS, irc.ftou.gr
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Φαντασίωση να δω τη γυναίκα μου με άλλους

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143614 από Hannibal στις 31 Ιουλίου 2019, 10:58πμ

Hannibal

Εικονίδιο
μέλος από: 25/11/2014
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Νομίζω ο τίτλος τα λέει όλα.
Το χουν αρκετοί αυτό το φετίχ (cuckold) κ ακόμα περισσότεροι τη δυσκολία να το μεταφέρουν στη γυναίκα τους,γιατί όσο να ναι οι γυναίκες είναι περισσότερο εγκεφαλικές από μας τους άντρες που σκεφτόμαστε κ με τα δυο κεφάλια μας.
Παρακαλώ αναπτύξτε κ αν μπορείτε να δώσετε μια συμβουλή,ένα τίπς ή κάποια εμπειρία που μπορεί να βοηθήσει αν έχετε παρόμοιο φετίχ κ το έχετε προσπαθήσει να το κάνετε πράξη.
thnx
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143808 από alexmatsag στις 02 Σεπτεμβρίου 2019, 6:39πμ

alexmatsag

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Φιλε μου δεν εισαι ο μονος που εχει αυτο το φετιχ. Το μονο που μπορω να σου πω οτι αν το δοκιμασεις ειτε σα τριο ειτε σαν swinging τοτε θα παθεις μεγαλυτερη πλακα Και αν το κανεις και με σωστους ανθρωπους θα αρεσει στη γυναικα σου ισως πιο πολυ και απο σενα Θελει μονο προσοχη στην επιλογη των ανθρωπων αλλα και πως θα το διαχειριστεις με τη γυναικα σου Σαν εμπειρια ειναι μοναδικη Νομιζω οτι κανεις που το δοκιμασε δεν το σταματησε Ασε που βελτιωνει και τη σχεση σου ( λεπτομεριες οχι απο εδω αν θελις απο μειλ )

Σημείωση moderator: Δεν επιτρέπεται ανταλλαγή email μεταξύ μελών.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login