Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί να λέμε βίαια τα νερά ενός ποταμού και όχι τις όχθες που τα περιορίζουν;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Θα κάνω σωστά ;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143652 από Stauros 2005@ στις 04 Αυγούστου 2019, 7:08μμ

Stauros 2005@

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας μελοι του φτου ελπιζω να είστε καλά !
Είμαι ο Σταύρος και είμαι 15 χρονον

Εγώ με τον πατέρα μου δεν μιλάμε για σεξ μάλλον φταίει ότι έχουμε πολλά χρόνια διαφορά ( είναι 60 χρονον ) είχα λοιπόν πολλές απορίες για το σεξ , την μαλακια , της γκόμενες και το μέγεθος του πουτσου αλλά και πολλά αλλά

Αδέρφια δεν έχω και τα ξαδέρφια μου είναι μόνο κορίτσια

Πρόκειται να βαφτίσω ένα αγοράκι σε λίγο καιρό με τους γονείς του είμαστε γείτονες και πόλλοι καλή φίλοι

Εγώ τώρα με το αγοράκι θα ήταν καλό να του μηλισω όταν μεγάλωσει για θέματα όπως σεξ , μαλακια , και τέτοια θα είμαστε συνέχεια μαζί και λόγο της μικρής διάφορες θέλω να είμαστε φίλη για να μην πω και αδέρφια δεν θέλω να με λέει νονό η να με ντρέπεται


Θα κάνω καλά πιστεύετε ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143696 από Agnostosχ στις 12 Αυγούστου 2019, 10:33πμ

Agnostosχ

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Κοιτά μην αρχίσεις να του μιλάς και για το σεξ από την Πρώτη δημοτικού αλλά γενικά καλά θα κανείς γιατί και εγώ 15 είμαι, και γενικά με τον πατέρα μου δεν μιλάω για αυτά, έχω αδελφή και με τα ξαδέλφια μου δεν μιλάω και πολύ γιατί και είναι μεγάλα και μένουν ούτε ξέρω εγώ που, όποτε για αυτό μιλάω μόνο με τους κολλητούς μου. Εγώ πιστεύω πως καλά θα κανείς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login