Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Κανίβαλος είναι ο τύπος που πάει στο εστιατόριο και παραγγέλνει ένα σερβιτόρο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Γυμναστήριο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143654 από Stauros 2005@ στις 04 Αυγούστου 2019, 7:46μμ

Stauros 2005@

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σας παιδιά
Εδώ και λίγους μήνες πάω γυμναστήριο
Το όλο θέμα είναι με τα αποδυτιρια και θέλω να μάθω παρόμοιες εμπειρίες που έχετε αλλά και την γνώμη σας

Στο γυμναστήριο που πάω τα αποδυτιρια αποτελούνται από δυο δωμάτια το πρώτο που είναι το κύριο έχει τα ντουλάπια και είναι εκεί που αλλάζουν όλοι στο άλλο δωμάτιο είναι τα ντουζ

Εγώ συνήθιζα να κάνω μπάνιο να βάζω εσώρουχα και να βγαίνω έξω να ντύνομαι μια μέρα μπαίνω μέσα και βλέπω έναν να βγαίνει από το μπάνιο γυμνός ήταν πολύ άνετος και κυκλοφορούσε για ώρα γυμνός εγώ του έριχνα μερικές ματιές από περιέργεια και μόνο

Το ίδιο συνέβη και της επόμενες μέρες με δυο διαφορετικά άτομα

Έτσι μια μέρα λέω δεν πάει στο διάολο και βγαίνω γυμνός ήταν και άλλη δυο έξω αυτοί ήταν φίλοι και ήταν τέτοια ώρα που τα άτομα στο γυμναστήριο ήταν παρά πολύ λίγα σχεδόν καθόλου !

Και αυτοί ήταν γυμνοί και πολλοί άνετη κάποια στιγμή μου λέει ο ένας

< φίλε σε πειράζει να τραβήξουμε μια μαλακια γιατί μας έχει φάει η καυλα με τον φίλο μου >

Του απάντησα και εγώ
< οι ρε φίλε κανένα πρόβλημα και εγώ ήθελα να τραβήξω αλλά δν ήξερα αν σας πειράξει γιατί γουστάρει μια μαλακια μετά την γυμναστική >

< ναι ρε φιλε δίκαιο εχεις >

Τραβήξαν λοιπόν αυτοί και εγώ

Σας έχει συμβεί κάτι παρόμοιο ;

Είναι σωστό να βγαίνω γυμνός ;

Ευχαριστώ πολύ καίω συγνώμη για το τόσο μεγάλο κείμενο !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143665 από VinSmoke στις 06 Αυγούστου 2019, 9:47μμ

VinSmoke

μέλος από: 4/4/2017
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Παρόμοια περίπτωση περίπου. Βσκ όχι στο γυμναστήριο αλλά σπίτι μου για sleepover με τον κολλητό. Αραζαμε κρεβάτι και μου λέει αν έχω βαρέσει με άλλον μαλάκια του είπα όχι και μετά του πρότεινα αν ήθελε να τραβήξουμε δέχτηκε(φυσικά τις μετρήσαμε και καταλήξαμε να τις έχουμε ίσα) και μετά από λίγο αυτό βάρεσε την δικιά μου και εγώ την δικιά του και μου πήρε και του πήρα πιπα. Αυτά κυρίως αλλά η φάση ήταν γαμησετα ότι πιο καυλωτικο αν και δεν θα ήθελα να συμβεί άμεσα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143682 από Nither στις 09 Αυγούστου 2019, 8:18πμ

Nither

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε εγώ είχα μια καλή εμπειρία με τους φίλους νου πήγαιναμουμε κολυμβητήριο και μια μέρα μόλις τελειώσαμε προπόνηση αργά το βράδυ είχαμε μπει για ντουζ στα αποδυτήρια εκεί τα αποδυτήρια είναι ανοιχτά βγάλαμε τα μαγιό και είμασταν γυμνοί ξαφνικά μπαίνει μέσα στα αποδυτήρια η προπονήτρια μας μου λέει ξέχασες τα γυαλάκια σου και λέω μπορείτε να μου τα φέρετε να τα πλύνω έρχεται εκεί μας βλέπει και τους τρεις τσιτσιδια αυτή ήταν κουκλα ναι γύρω στα 25 της λέω κυρία τι έγινε πάω κοντά της και μου αρπάζει το Πουτσο και το βάζει στο στωμα της αρχίζω της βγάζω τα ρούχα και ήταν φωτιά την γαμησαμε και οι τρεις γούσταρε πολύ καλή φάση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143689 από sotirisblack στις 10 Αυγούστου 2019, 9:23πμ

sotirisblack

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/1/2014
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
Στο γυμναστήριο που πηγαίνω και εγώ είναι δύο χώροι. Ντουλαπάκια και ντουζιέρες. Εγώ γυμνός μπαίνω στις ντουζιέρες γυμνός βγαίνω. Άλλοι πάλι με τα εσώρουχα η τυλιγμένοι με πετσέτες. Κανένα απολύτως πρόβλημα. Συνήθεια ειναι όλα !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144073 από Dimitristata στις 01 Νοεμβρίου 2019, 7:12μμ

Dimitristata

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Φίλε δν είναι κάτι εγώ γυμναστήριο πάω με τον πατέρα μου και τον αδερφό μου είμαστε πολύ χαλαροί κάνουμε το ντουζακι μας και φεύγουμε είμαστε πολύ άνετοι γυμνοί ο ένας στο άλλο και ετσι είμαστε Ενετοί και στους άλλους όλοι πέος έχουμε δν χρειάζεται να ντρέπεσαι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144096 από Alexisdf στις 04 Νοεμβρίου 2019, 6:08πμ

Alexisdf

Εικονίδιο
μέλος από: 4/11/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Θέμα συνήθειας ειναι όλα φίλε

Εγώ γυμνός μπαίνω στις ντουζιέρες, γυμνός βγαίνω. Άλλα άτομα πάλι με τα εσώρουχα η τυλιγμένοι με πετσέτες. No problem. Αντρες είμαστε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login