Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τρόμος είναι ωραία αίσθηση, γι' αυτό προσπαθώ να τρομάξω τον αναγνώστη. Αν δω όμως ότι δεν μπορώ, θα προσπαθήσω να τον φρικάρω. Κι αν δεν μπορώ ούτε να τον φρικάρω θα τον κάνω να σιχαθεί. (Stephen King)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ομαδικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143688 από Anast20 στις 10 Αυγούστου 2019, 12:37πμ

Anast20

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Για πειτε εμπειριες απο ομαδικη μαλακια , πως προεκυψε τι εγινε και με πιους και αν σας αρεσε η ολη φαση
Εγω με 2 κολλητους στο εξοχικο μονοι σκευτομασταν τη ταινια να δουμε λεει ο ενας δεν βαζουμε καμια τσοντα να δουμε τοτε βαζουμε τη τσοντα και μετα απο λιγο αρχισαμε να της παιζουμε ο καθενας τη δικια του .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143695 από Agnostosχ στις 12 Αυγούστου 2019, 10:25πμ

Agnostosχ

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Είχα πάει στο σπίτι του κολλητού μου γιατί οι γονείς του δουλεύουν μέχρι αργά και έχουμε όλο το σπίτι δικό μας για να αράξουμε και εκεί που καθόμασταν στο σαλόνι και είχαμε βάλει μια καλή τσόντα που ξέρω και μου λέει πως του είναι κάγκελα , και η δικιά μου το ίδιο ήτανε έτσι του λέω και εγώ άμα θέλει να παίξει ο καθένας την δικιά του και έτσι αρχίσαμε να τραβάμε μαλακια. Αυτό ήταν μια από τις πιο καλές μαλακίες που έχω τρβίξει και κατά καιρούς μετά το σχολείο πάμε σπίτι του και τραβάμε μαζί.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login