Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το να ορίζουμε δια του οριζομένου σημαίνει να ορίζουμε διά του οριζομένου.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Αρκετό σπέρμα αλλά δεν πετάγεται

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143690 από Marios 1926 στις 10 Αυγούστου 2019, 3:31μμ

Marios 1926

Εικονίδιο
μέλος από: 10/8/2019
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Εγω ειμαι νεος στο ftou και δεν ξερω αν εχει απαντηθει ξανα αυτη η ερωτηση..ειμαι 13,5 προς 14 και το πεος μου ειναι περιπου 18εκ. και δεν κανω πλακα ουτε λεω βλακειες.Το θεμα μου ειναι οτι οταν χυνω το σπερμα δεν πεταγεται πολυ..Καλη ποσοτητα αλλα δεν πεταγεται..Αν υπαρχει καποια λυση απαντηστε μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143694 από Agnostosχ στις 12 Αυγούστου 2019, 10:05πμ

Agnostosχ

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
το σπερμα δεν πετάγεται γιατί είσαι ακόμα στην αρχή της εφηβείας περίμενε και θα δεις πως με τον καιρό θα πετάγεται με όλο και περισσότερη δύναμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143707 από AdamD στις 14 Αυγούστου 2019, 2:25μμ

AdamD

Εικονίδιο
μέλος από: 14/8/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το πρόβλημα σου είναι απλό: όταν ξεκινάς να αυνανίζεσαι, τελειώνεις γρήγορα, δηλαδή στα 2-3 λεπτά. Αν θες να έχεις αποτελέσματα και να "πετάγεται" σαν πίδακας το σπέρμα σου, ακολούθησε τις οδηγίες που θα σου πω.
Καταρχην, πρέπει να είσαι ήρεμος και χαλαρός, όταν σου έρχεται να χύσεις να σταματάς, δεν χρειάζεται να την παίζεις πολύ γρήγορα, με αργό ρυθμό και σταθερά, όσο περνάει ο χρόνος (μετά τα 8-10 λεπτά) θα διαπιστώσεις ότι η βάλανος σου ( ή το κεφάλι) έχει σκληρύνει και η διάθεσή σου έχει ανέβει. (Μπορείς να το διαπιστώσεις αν πιάσεις τα 2 ημισφαίρια της βαλάνου και προσπαθήσεις να ανοίξεις την τρύπα της, θα είναι σκληρα) Ο καλύτερος χρόνος για να χύσεις είναι 15-17 λεπτά να την παίζεις. Όταν θα έρθει η ώρα να χύσεις, να μην σφιχτείς( είναι όπως θέλουμε να κάνουμε την ανάγκη μας και σφιγγομαστε, αυτό εννοώ) θα το κάνει ο οργανισμός σου πριν την εκτόνωση του σπέρματος. Με όλη την παραπανω διαδικασία θα έχεις τα αποτελέσματα που επιθυμείς και θα χύσεις περισσότερη ποσότητα. Επίσης θα έχεις περισσότερες εκτονώσεις 8-12 περίπου και σαφώς μεγαλύτερη απόλαυση - οργασμό. Κάντο και αν θες γράψε μας τί αποτελέσματα είχες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login