Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το πρόβλημα δεν είναι να βρεις τη λύση, αλλά ότι πρέπει να τη δικαιολογήσεις και σε άλλους.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Κωλοδαχτυλο στους άντρες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143762 από gregb στις 22 Αυγούστου 2019, 7:14μμ

gregb

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/8/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γειά σας φίλοι του φόρουμ.
Είμαι νέος μέλος και θα ήθελα να σας ρωτήσω μια απορία που έχω.
Λένε ότι οι άντρες ερεθιζονται από το προστάτη και αυτό μπορεί να γίνει μόνο αν βάλεις δάχτυλο.
Η αλήθεια είναι ότι θέλω αλλά φοβάμαι. Όσοι ξέρετε πείτε αν είναι εύκολο, πως γίνεται, αν σας άρεσε κλπ.
Αν το κάνω να χρησιμοποιήσω κάτι για να μπει πιο εύκολα και αν ναι τι;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143763 από Akis2000 στις 23 Αυγούστου 2019, 3:03πμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλημέρα. Η αλήθεια είναι ότι και οι άντρες έχουν βσε εκείνο το σημείο μέρη που με το άγγιγμα τους ερεθίζουν και μάλιστα θα μπορούσαν να φτάσουν εκσπερμάτωση χωρίς καν να χρειαστεί να αγγίξουν το πέος τους. Δεν μου έχει τύχει ωστόσο λένε είναι από τις πιο απολαυστικές στιγμές εκσπερμάτωσης. Όσον αφορά τώρα την πράξη πρώτων από άποψη υγείας δεν έχεις να φοβηθείς κάτι. Φρόντισε μόνο να έχεις καθαρίσει εσωτερικά, δεν είναι και ότι πιο καλό αισθητικά να βρεθείς προ δυσάρεστων εκπλήξεων. Σίγουρα χρειάζεται μία λίπανση προκειμένου να μην νιώσεις πόνο καθώς σε αντίθεση με το αιδοίο μίας γυναίκας εκείνο ντο σημείο δεν εκριγνει υγρά. Ένα baby oil θα ήταν ότι πρέπει. Κατά την είσοδο προσπάθησε να φτάσεις εσωτερικά την βάση του πέους. Εκεί βρίσκεται και ο προστάτης που κατά ντο άγγιγμα αρχικά θα σου δημιουργήσει την αίσθηση της ούρησης. Στη συνέχεια όμως και με λίγη υπομονή αν είσαι τυχερός ίσως βιώσεις ένα πρωτόγνωρο αίσθημα κορύφωσης. Ελπίζω να βοήθησα κάπως και εφόσον το δοκιμάσεις καλή επιτυχία 🙂
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login