Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ειρωνεία είναι να είσαι ναυαγός σ' έναν απέραντο ωκεανό και να πεθαίνεις από δίψα.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Στοματικό σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143797 από Zinaaa στις 31 Αυγούστου 2019, 4:40μμ

Zinaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Γεια σας είναι δεύτερη φορά που γράφω.... Ξέρω έχω πολλές απορίες για την ηλικία Μου... όπως σας ξανά είπα... Είμαι 20 χρόνων... Και όπως καταλάβατε κ από τον τίτλο έχω κάποιο θέμα με το στοματικό σεξ... Λοιπόν.... Το αγόρι μου μου κάνει συνέχεια.... Εγώ δεν του έχω κάνει ποτε.... Γενικα νομίζω ότι θα κάνω κάτι λάθος κάτι που δεν πρέπει και θα τον πονέσω ..θα μπορούσατε να μου πείτε τι θα ήταν καλό να προσέξω?
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143799 από Lyrikosrapsodos στις 01 Σεπτεμβρίου 2019, 5:33πμ

Lyrikosrapsodos

μέλος από: 5/10/2018
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κσλημερα.Καταρχας πρεπει να του κανεις γιατι ισως ξενερωσει.Απο οτι ξερω (δεν εχω κανει τπτ ακομα)ειναι πολυ ωραιο σαν πραξη.Το μονο που ξερω οτι θελει προσοχη ειναι να μην βαζεις δοντια.Να προσπαθεις να μην ακομπανε τα δοντια σου στο πουλι του.Δεν πρεπει να βαζεις το κεφαλι απτο πουλι του στο στομα σου και μετα να παοζεις με το χερι το πουλι του.Πολλες το κανουν αυτο.Το βαζεις μεχρι ενα σημειο και ανρβοκατεβαζεις το κεφαλι σου.Βγαζε αρκετο σαλιο αποτι ξερω βοηθαει.Με την γλωσσα παραλληλα γλυφε το κεφαλακι.Το πουλι βαλτο οσο πιο μεσα μπορεις.Ωραιο ειναι να παιζεις και με τα αρχιδια.Να τα τριβεις οσο του περνεις η και να τα βαλεξς μεσα στο στομα σου.Αυτα ξερω που ισως βοηθησουν.Ωραια θα ηταν οταν θα κανεις την φαση με τις χειροπεδες εκει που δεν το περιμενει να του παρεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143803 από Zinaaa στις 01 Σεπτεμβρίου 2019, 3:25μμ

Zinaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ωραία σε ευχαριστώ πολύ... Ελπίζω να πετύχουν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143807 από alexmatsag στις 02 Σεπτεμβρίου 2019, 6:13πμ

alexmatsag

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Να ξερεις γλυκεια μου οτι δεν υπαρχουν δασκαλοι στο σεξ. Μην ακους κανεναν Οταν εσυ θα γουσταρεις και θα σε φτιαχνει καποιος τοτε χωρις να χρειαζεσαι συμβουλες θα του κανεις το καλυτερο στοματικο και το καλυτερο σεξ ! Ολα ερχονται με φυσικο τροπο μονα τους αν θελεις να ευχαριστησεις τον αλλον. Οσον αφορα τα αλλα που λες χειροπεδες κλπ ολα αυτα ειναι διεγερτικα και χρειαζεται και το αλατακι αρκει να μη υπαρχει βια και πονος ! το σεξ ειναι ζωη μαγεια και απολαυση χωρις ορια !!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143809 από Zinaaa στις 02 Σεπτεμβρίου 2019, 3:57μμ

Zinaaa

Εικονίδιο
μέλος από: 30/8/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Σε ευχαριστώ πολύ.... Δεν ξέρω τελικά τι θα κάνω δεν είμαι σίγουρη ακόμα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login