Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δεν τό 'κανα εγώ! Κανείς δε με είδε να το κάνω! Δεν μπορούν ν' αποδείξουν τίποτα! (Bart Simpson)
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δαχτυλο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143849 από itskaterina στις 07 Σεπτεμβρίου 2019, 12:20μμ

itskaterina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/9/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Βγήκα χθες με 6 αγόρια από την τάξη μου και είχαμε πιεί και δεν καταλάβαινα τι γινότανε. Τους άφησα να μου βάλουν δάχτυλα μέσα στο μουνι μου όλοι. Δλδ σήκωσα τα πόδια, κατέβασα το παντελόνι και ένας ένας έβαζε μέσα. Όμως το είπαν και μαθεύτηκε σε όλο το σχολείο μου. Τι να κάνω;;; Είμαι απελπισμένη με κοροϊδεύουν όλοι κ με λένε πουτανα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143850 από Nikos5454555 στις 07 Σεπτεμβρίου 2019, 3:20μμ

Nikos5454555

μέλος από: 6/7/2019
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Αυτό που έχεις να κάνεις είναι να απευθυνθεί σε κάποιον μεγαλύτερο. Μπορεί να μην καταλαβαίνω ακριβός πόσο δύσκολο θα είναι για σένα αλλά αυτό που σου σου συμβαίνει και πρέπει να κάνεις κάτι άμεσα.
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #143856 από M1k3y στις 08 Σεπτεμβρίου 2019, 2:48μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν τα έκανες όλα με την θέλησή σου και είσαι άνω των 15, δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις τίποτα παρά να προσέξεις την επόμενη φορά ποιους εμπιστεύεσαι.

Προσπάθησε να το πάρεις πιο χαλαρά. Δεν είναι κακό να κάνεις ελεύθερο σεξ, και να χαίρεσαι το σώμα σου, αν είναι δική σου απόφαση. Πουτάνα για μένα δεν είναι όποια είναι σεξουαλικά απελευθερωμένη, αλλά όποια λέει κακίες πίσω απ' την πλάτη σου και ψέματα στα μούτρα σου, την ίδια στιγμή που το παίζει ηθική και θεούσα. Άσε λοιπόν τον κάθε πουριτανό μαλάκα να λέει ό,τι θέλει :)

Αν από την άλλη σε μέθυσαν αυτοί μόνο και μόνο να γίνει ό,τι έγινε, τότε το πράγμα αλλάζει και θα πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιον μεγαλύτερο και να το καταγγείλεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143866 από NebulaSpirit στις 09 Σεπτεμβρίου 2019, 1:29μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Καταρχάς ότι γίνετε κάτω υπό την επήρεια μέθης σε περίπτωση δίκης θεωρείτε βιασμός. Αλλά από εκεί και πέρα καλοί μ@λ@κες και οι "φίλοι" σου. Δεν πρέπει να σε ανησυχεί το ότι σε λένε έτσι στο σχολείο (μιας και αυτό θα ξεχαστεί σύντομα) αλλά να σε ανησυχεί το τι παρέες κάνεις και η κρίση που έχεις (και η εμπιστοσύνη) σε λάθος άτομα. Είπες ότι βγήκες με 6 αγόρια. Νομίζω πως δεν ήθελε πολύ σκέψη να καταλάβεις ότι δεν σε βλέπουν σαν την καλή τους φίλη. Αυτό δεν σημαίνει πως φταις εσύ για τις πράξεις τους, αλλά θα μπορούσες να το έχεις γλυτώσει αν είχες καλύτερη κρίση. Αυτό είναι που πρέπει να δουλέψεις. Τώρα για αυτούς που σε λένε πουτάνα πες τους να πάνε στο διάολο. Στο κάτω κάτω οι άλλοι είναι που σαν κουτσομπόλες πήγαν και το παν παντού. Μια καλή απάντηση είναι "ναι μου βάλαν δάχτυλο γιατί ήταν ανίκανοι να βάλουν κάτι άλλο". Μείωσε τους δηλαδή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login