Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Μόνο να βαράς ξέρεις." (Σενάριο ελληνικής σειράς)
Παρασκευή, 19 Απριλίου

Ξενέρωσε επειδή δεν ένιωθα άνετα;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143853 από Maraki07 στις 08 Σεπτεμβρίου 2019, 9:19πμ

Maraki07

μέλος από: 8/9/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γνωρισα καποιον και την πρωτη φοφα που βγηκαμε φασωθηκαμε. Αυτος ηθελε να κανουμε κατι περισσότερο αλλα εγω δεν ενιωθα ανετα γιατι βγαιναμε πρωτη φορα και γενικα δεν εχω ξανακανει κατι παραπανω. Αυτος καταλαβε ( ειναι 5-6 χρονια μεγαλύτερος btw) και μου ειπε να χαλαρωσω και θα μου δειξει αυτος. Αλλα εγω ενιωθα ακομα πιο αβολα γιατι σκεφτηκα οτι θα ξενερωσε που δεν εχω ιδεα. Τελικα του εκανα στοματικο και εχυσε στο πρόσωπο μου. Μετα μου ειπε ξανα να παμε σπιτι του αλλα τελικά δεν το συνεχισαμε. Το θεμα ειναι οτι απο τοτε δεν εχουμε μιλησει ξανα και δεν εχει στείλει οποτε μαλλον δεν του αρεσε οτι εγινε μεταξυ μας. Εμενα μου αρεσει πολυ και απο τοτε τον σκεφτομαι συνεχεια και καυλωνω φουλ. Δηλαδη θα θελα πολυ να κανω κατι περισσότερο μαζι του. Οποτε σκεφτομουν να του στειλω εγω για να βρεθουμε αλλα φοβαμαι μην κολλησω παλι και τον ξενερωσω ξανα. Πως γινεται να ειμαι πιο χαλαρη; Πιστεύετε οτι δεν μου ειπε να ξαναβγουμε γιατι ξενερωσε; πως μπορω να το αλλαξω τωρα αυτο;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143855 από M1k3y στις 08 Σεπτεμβρίου 2019, 2:33μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Ρε συ γιατί υποθέτεις το χειρότερο σενάριο; Αφού λες ότι κατάλαβε ότι δεν έχεις ιδέα και παρ' όλα αυτά το συνέχισε και προσπάθησε να σε κάνει να χαλαρώσεις.

Απλά μάλλον ο άνθρωπος έχει και άλλες δουλειές στο μεταξύ, και είναι κι αυτός στο φλου όσον αφορά τη σχέση σας. Αν σου αρέσει λοιπόν όπως λες και σε καυλώνει, διεκδίκησε τον :)
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143876 από Akis2000 στις 10 Σεπτεμβρίου 2019, 4:42μμ

Akis2000

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/5/2013
μηνύματα: 334 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Τώρα αν πω εγώ ότι ο τύπος μου δείχνει σκάρτος κι ότι σε ήθελε μόνο για ένα πράγμα θα είμαι λάθος; Το όλο σκηνικό όπως μας το περιγράφεις δεν μου βγάζει κάτι καλό. Χωρίς να ξέρω την ηλικία σου να υποθέσω ότι είσαι 15,16 άντε 17 και λες ότι πριν από αυτόν δεν είχες κάνει κάτι παραπάνω από φάσωμα. Και το ήξερε κιόλας. Και από το πρώτο ραντεβού κιόλας. Είναι 4-5 χρόνια μεγαλύτερος οπότε θα έπρεπε να είχε και την ανάλογη εμπειρία να χειριζόταν αυτήν την κατάσταση. Που το ζητούμενο εδώ δεν ήταν τι έπρεπε να κάνεις εσύ για να μην ξενερώσει αυτός, αλλά τι έπρεπε να κάνει αυτός προκειμένου να μην πληγωθείς εσύ. Όλα αυτά βέβαια εάν ο άλλος είναι σωστός. Για μένα κοριτσάκι μου σου λέω ξεχασετον και βρες έναν πιο κοντά στην ηλικία σου που θα γουστάρεις και θα γουστάρει και αυτός που θα το πάτε και σιγά σιγά το πράγμα. Ξεχασετον πριν κολλήσεις περισσότερο σε κάτι που βγάζει μάτια ότι δεν σου αξίζει. Βέβαια όλα αυτά που γράφω και που ίσως θα σου πει και καποιος/α στο στενό φιλικό σου περιβάλλον δεν θα έχουν καμία σημασία εάν δεν το καταλάβεις μόνη σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143907 από slnzxr στις 15 Σεπτεμβρίου 2019, 9:29πμ

slnzxr

Εικονίδιο
μέλος από: 15/9/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Εγώ πάλι πιστεύω ότι αυτός έχει ντραπει και κολλήσει χειρότερα από εσένα... Για να σε χυσει στην μάπα μάλλον τον καυλωσες αρκετά οπότε δεν νομίζω ότι τον ξενέρωσε.. Εσενα σου άρεσε που σε εχυσε?? Τι ειπώθηκε μεταξύ σας μέρα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143921 από Maraki07 στις 20 Σεπτεμβρίου 2019, 9:02πμ

Maraki07

μέλος από: 8/9/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Αρχικα ευχαριστω για τις απαντησεις σας!

M1k3y ισχυει οτι απο οτι καταλαβα ελειπε για τις επομενες εβδομαδες γιατι ειδα οτι ειχε ανεβασει ιστοριες που δεν ηταν εδω. Απλα μου ειχε προτεινει την φορα που ειχαμε βγει να ξαναβγουμε και μετα δεν μιλησαμε ξανα. Τωρα δεν ξερω που ειναι αλλα σκεφτομαι να του στειλω. Τουλαχοστον απο την απαντηση του θα δω αν ενδιαφερεται ακομα.

Akis2000 Ειμαι 18 βασικα και αυτος 24. Και εγω αυτο σκεφτηκα και ειπα να μην το συνεχισω αρχικα αλλα απο την αλλη πιστευω οτι ειναι καλυτερα που μου ξεκαθαρισε εξ αρχης τι θελει. Ετσι σε περιπτωση που ασχοληθω περισσοτερο θα ξερω με τι εχω να κανω.

slnzxr Αυτος γιατι να ντραπηκε και να κολλησε ομως; Αυτο που καταλαβα οτι παιζει να εγινε ομως ειναι οτι παιζει να σκεφτηκε οτι δεν γουσταρω και τοσο γενικα γιατι ημουν οντως αρκετα διστακτικη. Μου ειπε οτι του αρεσε αλλα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει... Ναι εμενα μου αρεσε. Υποτιθεται οτι θα ξαναμιλουσαμε για να σιγουρεψουμε κατι για την επομενη μερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login