Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Προσεκτικός οδηγός είναι εκείνος που κορνάρει όταν περνάει με κόκκινο.
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πλάκα στον πατέρα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143857 από gregb στις 08 Σεπτεμβρίου 2019, 7:02μμ

gregb

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/8/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γειά σας παιδιά. Ξέρω ότι ο πατέρας μου βλέπει τσόντες. Δεν τον έχω πιάσει ποτέ στα πράσα αλλά το βλέπω από το ιστορικό του κινητού του.

Η αλήθεια είναι ότι με εξιτάρει αυτό το γεγονός και θέλω να του κάνω πλάκα και καλά να το αναφέρω σε μια κουβέντα μας ή να αφήσω τον υπολογιστή ανοιχτό με μια τσόντα αναλ που έχω καταλάβει ότι είναι από τα αγαπημένα του.

Εγώ είμαι 18 και η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε κάνει πολλές συζητήσεις περί τέτοιων θεμάτων όπως αυνανισμός, σεξ κλπ. γιατί μου είχε πει ότι δεν με περνάει για κάνα χαζό που να μην ξέρει από αυτά. Σε μια κουβέντα που είχαμε μου είχε πει ότι ακόμα την παίζει οπότε έχω και λίγο το θάρρος να του κάνω την πλακα.

Αυτό για το οποίο όμως θέλω την γνώμη σας είναι ότι άμα του κάνω καμιά πλάκα με τον υπολογιστή ή του αναφέρω κάτι στην κουβέντα μήπως αισθανθεί περίεργα. Εσείς έχετε πιάσει κάποιον; Ή έχετε πει σε κάποιον κάτι παρόμοιο;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και σορρυ για το μεγάλο κείμενο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143864 από gregb στις 09 Σεπτεμβρίου 2019, 9:59πμ

gregb

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/8/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Κάποιος;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143865 από NebulaSpirit στις 09 Σεπτεμβρίου 2019, 1:16μμ

NebulaSpirit

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2016
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
Η πλάκα και καλά τι ακριβώς θα είναι; άντε και αφήνεις ανοιχτή τσόντα, σε τι ακριβώς είναι η πλάκα; το πολύ πολύ να τον παίξει, θα σε κάνει να γελάσεις εσένα αυτό; Δεν καταλαβαίνω τι θες να μας πεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login