Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί δεν βλέπουμε στις ειδήσεις τον τίτλο Ψυχοπαθής κερδίζει το Lotto;
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Δεν έχω κάνει σεξ ακόμη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143929 από Jios στις 24 Σεπτεμβρίου 2019, 5:40μμ

Jios

Εικονίδιο
μέλος από: 24/9/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σας είμαι 18 χρόνων και δεν έχω κάνει ακόμη σεξ συγκεκριμένα όταν πήγα να κάνω για κάποιο λόγο τα έχασα αγχώθηκα τρομερά πολύ και το μόνο που κατάφερα είναι να χάσω την στύση μου ... Κάτι το οποίο με έχει κάνει να αγχώνομαι και παρόλο που θέλω να ολοκληρώσω σε μια σχέση μου ποτέ να μην το πάω προς το σεξ ... Έχω κάνει τα πάντα σε μια σχέση τα προκαταρκτικά δηλαδή αλλά αυτό που έπαθα στέκεται σαν εμπόδιο και φοβάμαι να κάνω κίνηση για να μην το ξανά πάθω και γίνω ρεζίλι .... Με έχει στεναχωρήσει πολύ αυτό έχω αναγκαστεί να πω ψέματα ότι έχω κάνει ..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #143930 από Chris686 στις 25 Σεπτεμβρίου 2019, 7:24πμ

Chris686

Εικονίδιο
μέλος από: 6/9/2019
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Egw den exw kanei oute niwthw etoimos akoma alla pisteuw oti an xalarwseis jexaseis to ti egn kai vreis me poia thes poli na proxwriseis tha to katafereis xwris empodia
Apodekti an se kalipsa pls
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143931 από Κουιτ στις 25 Σεπτεμβρίου 2019, 8:13πμ

Κουιτ

Εικονίδιο
μέλος από: 25/9/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Φίλε αν η κοπέλα σε ελκύει και επίσης είναι τρυφερή και σε καταλαβαίνει τότε εσύ πρέπει να χαλαρώσεις και να απολαύσεις τη στιγμάρα. Μην φοβάσαι αν είναι πιο τολμηρή ίσως ως προς το σεξ ας την να κάνει αυτή τα πρώτα βήματα και θα τραβήξει μόνο του κουπί δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι στο ξαναλέω και το τονίζω ελπίζω να πατήσεις αποδεκτή, αν καλύφθηκες;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login