Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Μόνο να βαράς ξέρεις." (Σενάριο ελληνικής σειράς)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Squirt

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #143964 από Agnostosχ στις 07 Οκτωβρίου 2019, 1:11μμ

Agnostosχ

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Προχθές το έκανα με την κοπέλα μου αυτή 15 εγώ 16 και εκεί που τέλος πάντων το κάναμε έβγαλε κάτι διαφανή υγρά σαν να κατούρησε και πρέπει να ένιωσε πολύ αμήχανα και εγώ μαζί και από τότε που την βλέπω δεν μου πολύ μιλάει πείτε μου κάτι να την βοηθήσω και πως να την βοηθήσω να μην το ξαναπάθει αυτό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143965 από Kool στις 07 Οκτωβρίου 2019, 3:14μμ

Kool

Εικονίδιο
μέλος από: 7/10/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γεια σου περπατητη, δεν αντιλαμβανομαι τον λογο που ενιωσε αμηχανα. Αφου ας υποθεσουμε ηταν ερωτευμενη μαζι σου και σου ειχε "ανοιχτει" τοτε γιατι να σε απορριψει ετσι απλα δεν το καταλαβαινω ισως να εγινε κατι που την ξενερωσε... Εγω θελω να πιστευω οτι τα υγρα αυτα ηταν η αποδειξη οτι την ικανοποιησες τωρα μηπως ντραπηκε λογω του χρωματος και επειδη ηταν αραια κι οχι πυκνα λευκα ξερω γω οπως στις γυναικες. Βεβαια 15 ειναι αν γινεται πες της μην ανησυχει για αυτο ειναι λιγο μικρη.. Προσπαθησε οταν της μιλησεις ξανα να τη ρωτησεις ηπια κι οχι πολυ επιθετικα πως της φανηκε το σεξ. Αν ηταν πραγματι κοπελα σου τοτε δεν μπορει να σε παρατησει ετσι και χωρις καποιο σπουδαιο λογο. Εγω παντως στην κοπελα μου λεω οτι αισθανεται παντα να μου το λεει και η οποια τρεφει συναισθηματα για μενα οπως κι εγω για κεινη. Τουλαχιστον αν ειχε κι αυτη διαφανα χυσια θα της ελεγα εκεινη την αμηχανη στιγμη πως μου αρεσουν τρελα και δεν με νοιαζει καθολου αν οι πορνοσταρ εχουν ασπρα σαν το γαλα... Δηλαδη θα την καθησυχαζα γτ την αγαπω. Αυτα σορρυ για το large answer..!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143968 από Agnostosχ στις 09 Οκτωβρίου 2019, 9:55πμ

Agnostosχ

Εικονίδιο
μέλος από: 12/8/2019
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Μίλησα με την κοπέλα μου και μου είπε πως πριν το πάθει αυτό ενώ είχε πάει τουαλέτα πριν το κάνουμε μου είπε πως ένιωθε ότι ήθελε να ξαναπάει και όταν το έπαθε αυτό μετά της δεν ήθελε να πάει δηλαδή παίζει να με κατούρησε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #143988 από Warrior007 στις 13 Οκτωβρίου 2019, 5:22μμ

Warrior007

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Όχι φίλε είναι απολύτως φυσιολογικό να ένιωθε πως ηθελε να κατουρήσει την ώρα που κάνατε σεξ γιατί έτσι δουλεύει το squirting
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login