Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Υπάρχουν άνθρωποι που φοβούνται την Opera.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Ομαδικο

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144046 από Tasos66 στις 27 Οκτωβρίου 2019, 3:18πμ

Tasos66

Εικονίδιο
μέλος από: 27/10/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας μελη του φτου οπως και ο τιτλος θελω να την παιξω με το κολλητο μου γενικα μιλαμε για γκομενες και τετοια και ειναι πολυ ανοικτομυαλος πανω σε αυτα τα θεματα αλλα δεν ξερω πως να του το φερω να της παιξουμε για πειτε κανενα καλο τροπο ρε παιδια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144053 από Anzacikoa στις 29 Οκτωβρίου 2019, 2:29πμ

Anzacikoa

Εικονίδιο
μέλος από: 29/10/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Καλημέρα Τάσο.
Θα πρέπει να ειστε καυλωμένοι για να το δεχθεί πιο εύκολα. Αφου ειναι ανοικτομυαλος δε θα έχεις θέμα. Βάλτε μια τσοντα που σας αρεσει και ολα θα πανε καλά. Ετσι και εγω με το κολλητο μου μια μέρα στο σπίτι του και πλέον είμαστε κουλ, ακομα και στο φροντιστήριο αν εχουμε ορεξη κατω απ το θρανιο ;) Γραψε μας νεα σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144082 από Mil7 στις 02 Νοεμβρίου 2019, 8:16πμ

Mil7

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2017
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Και πώς το κάνετε στο φροντιστήριο; Εννοώ χωρίς να σας δουν ούτε συμμαθητές ούτε καθηγητής; Που χυνετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144086 από Anzacikoa στις 03 Νοεμβρίου 2019, 1:18μμ

Anzacikoa

Εικονίδιο
μέλος από: 29/10/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Τελευταιο θρανιο πίσω πίσω
Δεν ειχαμε καποοιον δεξια αριστερ. Βοηθάει το θρανιο που ειναι ψηλό και εχει και καθετο ξυλο στη προσοψη που κρυβει μέχρι χαμηλα τα ποδια μας. Χυναμε μέσα στα μποξεράκια μας στη παλαμη του αλλου. Λιγα εμεναν στο χερι και σκουπιζόμασταν με χαρτι και οτι εμενε μεσα το κρατουσε το μποξερακι. Πηγανεμ και τουαλετα για πλυσιμο χεριων αν ηταν αναγκη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login