Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Προσπαθείς να μάθεις ένα μωρό να μιλάει κανονικά αλλά καταλήγεις να μιλάς εσύ μωρουδιακά
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Κατάπια τα χυσια του

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144087 από Kath στις 03 Νοεμβρίου 2019, 1:45μμ

Kath

μέλος από: 3/11/2019
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Θεωρείτε αηδιαστικό το να τα καταπιεί η άλλη όταν χυσετε στο στόμα της; Η θα σχηματίζατε άσχημη γνώμη για την κοπέλα; Ήμουν με έναν τύπο ο οποίος μου ζήτησε να χυσει στο στόμα μου ενώ του έκανα στοματικό. Εγώ επειδή γενικά δεν σιχαίνομαι δεν τα εφτυσα. Η αλήθεια είναι πως μου αρέσει και από ότι είδα και αυτός φάνηκε να το απολαμβάνει περισσότερο αλλά τέλος πάντων. Απλά αυτός μου είπε "θέλεις να φτύσεις λογικά.." και εγώ του απάντησα ότι τα κατάπια και ένιωσα κάπως άβολα όταν είδα την έκφραση του. Δεν μπορώ να την περιγράψω ακριβώς φάνηκε σαν να σκεφτόταν κάτι αλλά δεν απάντησε με αποτέλεσμα να νιώσω ακόμα πιο άβολα. Μετα σκέφτηκα ότι δεν παίζει να το βρήκε αηδιαστικό καθώς με φίλησε πράγμα που δεν νομίζω να έκανε αν σιχαινοταν. Εσείς τι πιστεύετε;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144088 από Αδιαφορος στις 03 Νοεμβρίου 2019, 1:53μμ

Αδιαφορος

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Αηδιαστικό δεν είναι ίσα ίσα είναι πιο καυλα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144099 από Maraki07 στις 04 Νοεμβρίου 2019, 7:18πμ

Maraki07

μέλος από: 8/9/2019
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γιατί είναι πιο καυλα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144100 από Αδιαφορος στις 04 Νοεμβρίου 2019, 7:49πμ

Αδιαφορος

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γιατί γίνεσαι πιο σκυλα φεύγεις από τα στερεότυπα και είναι πιο kinky πιστεύω κ εσυ θα ήθελες το αντιθετο
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login