Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην εκφράζεστε δυνατά. Θα ξυπνήσει η ναρκοκοινωνία σας.
Πέμπτη, 18 Απριλίου

Μέγεθος πέος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144181 από Μιχάλης στις 13 Νοεμβρίου 2019, 8:58πμ

Μιχάλης

μέλος από: 13/11/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σας. Έχω ένα μεγάλο πρόβλημα είμαι 15 ετών και το πεος μου ειναι πολυ μικρό. Είναι γύρω στα 10 εκ σηκομενω. Το παίζω κάθε μέρα μια φορά μήπως και μεγαλώσει. Επίσης δεν χυνω πολύ. Χυνω αλλά απλά πάει γύρω από το πέος δεν πεταγετε. Τι να κάνω; τι μπορώ να κάνω για να χυνω ποιο πολύ και για να μεγαλώσει το πέος μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144182 από George187 στις 13 Νοεμβρίου 2019, 10:06πμ

George187

banned
μέλος από: 8/10/2019
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0
Το ότι δεν πετάγεται έχει να κάνει με τη συχνότητα που το παίζεις. Αστο για τρεις μέρες κι αν πεταχτεί τότε οκ. Αν όχι τότε ίσως έχεις "καθυστερημένη εφηβεία" αλλά σε διάφορους παίρνει απότομα μήκος .Δοκίμασε να το αφήσεις καμιά βδομάδα ή τριήμερο όσο μπορείς περισσότερο γιατί όταν το κάνω εγώ αυτό με πιάνει πιο τρελή κάυλα και πεταγεται επίσης. Ίσως χρειάζεται ένα μικρό διάλειμμα.
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #144189 από Den_ksero_ti_na_valo στις 15 Νοεμβρίου 2019, 9:38μμ

Den_ksero_ti_na_valo

Εικονίδιο
μέλος από: 15/11/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοιτα εγω τον εχω 17 περιπου..Αλλα σκεψου ειχα μπει στην εφηβεια περυσι..Δλδ Φαντασου το πεος μου ηταν 11 σε στυση..Ειναι θέμα να μπεις στην εφηβεια θα σου μεγαλωσει αρκετους πόντους και θα γινει η διπλασια σε Πάχος πολυ γρηγορα χωρις να το καταλαβεις..Για τα χυσια το ιδιο ακριβως μεχρι περσυ και εμενα δεν πεταγοτανε καθολου το σπερμα..Ειναι θεμα εφηβειας να ξες λογικα του χρονου δεν θα εχεις παρει χαμπαρι ποσο γρηγορα μεγαλωσε..Κοιτα εγω ειμαι 14 χρονων αλλα δεν εχει σημασια το θεμα ειναι απλα να μπεις στην εφηβεια μπορει να μπεις στα 13 στα 15 στα 17..Κανεις δεν ξερει..Παντως μην σε προβλιματιζει η ηλικια δλδ αν καποιος συμμαθητης σου η ενας φιλος σου ξερω γω ειναι την ιδια ηλικια αλλα ποιο ανεπτυγμενος και τον εχει μεγαλυτερο απλα περιμενε λιγο καιρό και θα δεις που δν θα χεις προβλημα...Αργα η γρηγορα ολα γίνονται;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #144234 από Μιχάλης στις 26 Νοεμβρίου 2019, 4:52πμ

Μιχάλης

μέλος από: 13/11/2019
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Τον έχω αφήσει και μήνα χωρίς να την παίξω αλλά τίποτα.. Όσο ποιο συχνά την παίζω θα μεγαλώσει; επίσης κάπου διάβασα για τον πλάστη.. Δεν ξέρω αν ισχύει ισχύει;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login