Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Σκοτεινό παράδειγμα μαύρου χιούμορ: Ο Αδάμ και η Εύα στις αγιογραφίες με αφαλούς.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

Εγωισμός πάνω από την ευχαρίστηση μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144213 από mulan στις 23 Νοεμβρίου 2019, 2:43πμ

mulan

Εικονίδιο
μέλος από: 23/11/2019
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Το αγόρι μου κάθε φορά που θα φτιαχτουμε πάντα εγώ θα ξεκινήσω πρώτη να τον ικανοποιώ κάνοντας του στοματικό και παίζοντας με το χέρι και οι φορές που θα το έχει κάνει εκείνος πρώτος και θα πάρει πρωτοβουλία είναι μετρημένες στα δάχτυλα του ενός χεριού. Τον ρώτησα; γιατί το κάνει, εάν είναι επειδή βάζει τον εαυτό του προτεραιότητα και μου είπε ότι για να του βγει αυθόρμητα να πάρει την πρωτοβουλία για να ξεκινήσει πρώτος να με ικανοποιεί είτε με το στόμα είτε με τα χέρια του πρέπει κατά την διάρκεια που με παίζει να τον φτιάχνω και εγώ διότι εκείνος με την όψη του μουνιού δεν τρελαίνεται και θέλει κάτι παραπάνω για να φτιαχτεί εκείνη την στιγμή. Εγώ σε πρώτη φάση το δέχτηκα και όσο αυτό με το μουνι το καταλαβαίνω ότι δεν τον τρελαίνει η οψη... Αλλά τι ακριβώς να κάνω κατά την διάρκεια που θα με παίζει; Συνήθως είμαι ξαπλωμένη και το απολαμβάνω πιάνω το στήθος μου ανασαίνω βαριά από ευχαρίστηση και του λέω να μου πιάσει το στήθος γιατί με φτιάχνει. Επίσης σκέφτομαι εγώ από μεριάς μου εάν μου ζηταγε το αγόρι μου αυτό που του ζήτησα εγώ δεν θα έλεγα πως πρέπει εκείνος να κάνει κάτι για να του το προσφέρω θα του το πρόσφερα επειδή ξέρω ότι τον ευχαριστεί και τον ικανοποιώ χωρίς να ζητάω κάτι παραπάνω εκείνη την στιγμή... Νιώθω μπερδεμένη και πιστεύω ότι το βλέπει εγωιστικά και πως βάζει τον εαυτό του πάνω από την ευχαρίστηση μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login