Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Όποιος κατουρεί στη θάλασσα, το βρίσκει στο αλάτι.
Τρίτη, 16 Απριλίου

Δεν έχω προχωρήσει

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #144221 από Elef8ero pnefma στις 24 Νοεμβρίου 2019, 2:02μμ

Elef8ero pnefma

Εικονίδιο
μέλος από: 24/11/2019
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Παιδιά πληροφορίες θέλω είμαι κορίτσι και δεν έχω κάνει πάλι κάτι, θέλω να προχωρήσω πονάει πολύ? Τι πρέπει να κάνω πρώτα? Πόσο διαρκεί? Τι ευχαριστεί τους άντρες? Δεν θελω να τον απογοητευσω...
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #144229 από ioannapapa στις 25 Νοεμβρίου 2019, 6:11μμ

ioannapapa

Εικονίδιο
μέλος από: 11/10/2019
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια!Κορίτσι εδώ!Λοιπόν,από όσο γνωρίζω δεν πονάει πολύ,αλλά εξαρτάται από πολλά.Αν νιώθεις έτοιμη να το κάνεις και εμπιστεύεσαι το αγόρι σου,είναι κάτι που σου δίνει σιγουριά ότι δεν θα κάνει κάτι που θα σε πονέσει.
Επίσης,προσπάθησε να μην αγχώνεσαι πολύ,για να αφεθείς και να νιώσεις όμορφα.
Ξέρω ότι είναι αγχωτική η πρώτη φορά. Πρόσφατα προχώρησα με ένα παιδί που εμπιστεύομαι και είμαστε κουλ με αυτά,συζητάμε τα πάντα,πολύ σημαντικό,γιατί μπορώ να του πω πλήρως ελεύθερα ό,τι μου αρέσει ή με χαλάει.
Δεν υπάρχει πρέπει ή σωστή σειρά.Δες πώς θα το πάει και ακολούθα ουσιαστικά.Μην κάνεις κάτι που δεν θες και να είσαι ο εαυτός σου.Εμένα ήξερε ότι αγχώνομαι,ότι κολλάω π.χ. να με ακούσει να χύνω.Με τον τρόπο του με έκανε να νιώθω οκέυ με αυτό και να μοιράζομαι κι αυτό μαζί του.
Λογικά ξεκινάει με φιλιά,χάδια και στοματικό.
Ωστόσο,αν δεν σου αρέσει κάτι,μη ζοριστείς και πες του το.Θα καταλάβει αν σ'αγαπάει!Και θα σε βοηθήσει να προχωρήσεις.
Το στοματικό τους αρέσει πολύ,αλλά και γενικά να είσαι ελεύθερη και να λες τι θες.
Με προκαταρκτικά μαζί κρατάει αρκετή ώρα,εξαρτάται και από το ζευγάρι εννοείται αλλά η πράξη είναι η αλήθεια τις πρώτες φορές δεν κρατάει πολύ.Δεν ξέρω αν σε κάλυψα,αν όχι ρώτα ό,τι θες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login